Їдемо в Таллін на Рок Інтернет-Конференцію ROCK IT CON

371

Ще не осінь, але вже майже не літо — саме час злітати в столиці Естонії місто Таллінн, та ще й на вихідні, та ще й на ROCK IT CON. Це буде цілих два дні справжнього інтернету та ІТ, купа фахівців, практичні доповіді без води і реклами, презентації і звичайно ж РОК-Н-РОЛ.

Коли я робив скріншот сайту конференції для анонсу на блозі, екран на слайдері випадково потрапив банер admitad. Хоча випадковість ця мені дуже подобається. Це означає, що на конференції ROCK IT CON ви обов’язково почуєте практичний доповідь від представників admitad. Зі свого боку можу запевнити, що в ньому буде стільки корисного і практичного, що ви прямо в літаку з Талліна будете думати над своїми майбутніми проектами, назвами доменів, а так само методи залучення цільового трафіку, який буде конвертуватися у продажу і профіт вебмайстрів.

Подивіться на групу вконтакте заходи ROCK IT CON — там вже більше 3000 чоловік. Подивіться на самих людей — половина як мінімум повинна бути вам знайома, якщо ви в темі. Якщо незнайомі — саме час познайомитися. Ботів у цій групі немає.

Для поїздки в Естонію для громадян РФ потрібна шенгенська віза. Для отримання офіційного запрошення для посольства зв’яжіться з організаторами за допомогою email [email protected]

Для учасників конференція повністю безкоштовна. Реєструйтеся на сайті заходу, поки є вільні місця.

Прилітайте в Таллінн — вам запам’ятається цей захід.

Якщо хочете інсайдів за CPA, задавайте в коментарях, їх є у мене.

Терехов.