Історія одного вебмайстра з минулого поста

329

Минулий пост, на мій подив, приніс багато цікавих контактів. З дозволу автора листа ділюся його історією. Зізнатися чесно, надихнула :). Далі вихідний текст, правда після цензури.

Коротше, працював в українській п…датою конторі, звалив в серпні. зайнявся дорами. Норм було взимку в лоансах:

Робив ще фарм — 500 баксів в місяць буває, на жизню

Казино — спочатку не поперло, хоча було 2к дейлі трафіку. нещодавно запропонували під німеччини в приватну пп злити, зробив — 500 баксів вийшло за минулий місяць. у цьому нихуа

Є знайомий буржуй. зробив з другом для нього типу цпа пп, вебмайстра з гофака полили — як ми зрозуміли, у нього в ніші як в лоансах — чим ти вище в серпі — тим вище epl. а по нч всякий шлак. ніша alcohol/drugs rehabs.

Ессе — тож трохи ось за березень

Історія одного вебмайстра з минулого поста

трохи за квітень

Історія одного вебмайстра з минулого поста

пробував work from home приватну тсж пп — не поперло ваще.

За успіхам ніби все.

За скиллам — вмію все). Ну як, що потрібно вебмайстру. Хтмл-цсс, верстку підправити-спи…дить, пхп дуже базово, з# на рівні фрагментів в зенно. Знаю народ будувати і писати тз, у конторі відділ зробив з 0 до 25 чол)))))

Є пандора, сеодор, апостер, контент даунлоадер, панель биллара і т. д. коротше, купа софту. а, і проф зенно.

За бажанням — хз, хочу стати успішним вебмайстром :D. З квітня щось херово лізуть дори, думаю, що змінити, яку нішу спробувати. власне, ідеї шукаю. ну і взагалі чим зайнятися.

По мотивації — х….йня це все для офісного планктону ))))

А, забув. ще з корешем цим же вкинули 500 баксів в adsupply, думали спробувати покупної траф злити на лоансы. Все по розуму, блэклист, таргетинг, кликфрог на ленді — і нихуааа )) одне ботье сука )))….

Може кому потрібен в команду такий колоритний товариш?

І ще :), якщо якісь слова з полум’яної промови не зовсім зрозумілі, ви можете задавати питання в коментарях. Будемо відповідати :).