Taberna Hub — нарешті зручний інтернет магазин

346

В лютому 2014 року стартував комерційний запуск Taberna Hub — нового рішення на ринку хмарних інтернет-магазинів від компанії «Таберна КМС». За плечима команди розробників — створення безкоштовного CMS-движка для веб-магазинів з відкритим кодом Taberna CMS, на якому базується ядро Taberna Hub і який використовується вже більш ніж 500 працюючих магазинах.

«Головне, на що зазвичай звертають увагу розробники систем для інтернет — магазинів — це голий функціонал. Дизайн і юзабіліті відходять на другий план, адже саме з ними доводиться працювати власникам електронної комерції, — розповідає Денис Якушев, технічний директор та ідейний натхненник Taberna Hub. — Час, який витрачається на доопрацювання та налаштування інтерфейсу, як і час, який йде на нескінченні подорожі по формам і полів — це час, вкрадене у бізнесу й у себе. Ми з Анатолієм Попелем вивчили і переосмислили всі відомі системи eCommerce і розробили Taberna Hub так, щоб будь непідготовлений користувач зміг відкрити і почати використовувати свій інтернет-магазин буквально через 5 хвилин з моменту початку роботи».

Другий головний критерій якості веб-магазину — це швидкість роботи, або продуктивність. Швидкі магазини люблять не тільки покупці і продавці, але і такі «монстри пошуку і веб-сервісів як Google та Яндекс. Швидкість роботи хмарного веб-магазину Taberna Hub — більш ніж на висоті.

За рахунок використання технологій HTML5 переважна частина розділів фронт-енду (власне «вітрини» веб-магазину) та бек-енду (панелі адміністрування) працюють без перезавантаження сторінки. Taberna Hub відмінно справляється з управлінням магазинами з великою кількістю товарів — інтелектуальні фільтри системи аналізують параметри продукції і надають зручний інтерфейс для гнучкої і швидкої вибірки позицій (аналогічно фільтрів “Яндекс.Маркету» та інших титанів онлайн-комерції). При тестових навантаженнях були отримані вражаючі результати без втрати продуктивності для магазину 167 000 активних товарів.

Taberna Hub — нарешті зручний інтернет магазин

Адміністративний бек-енд дозволяє моментально змінювати в Taberna Hub ключові параметри товарів, навіть не відкриваючи їх карток, а також виконувати масові операції з виділеними позиціями (зміна ціни, активність позиції тощо).

Для веб-розробника Taberna Hub — це хмарна система з CMS-ядром, цілком і повністю реалізує концепцію спадкування об’єктно-орієнтованого програмування. Будь функціонал системи можна перевизначити через написання власного коду, що принципово недоступне для інших хмарних платформ. Як наслідок, всі оновлення системи стають абсолютно прозорими — змінюються тільки базові системні файли, зберігаючи весь код і шаблони дизайну, модифіковані веб — майстром для кожного окремого веб-магазину. Крім цього, власник інтернет-магазину в будь-який момент часу може повністю відмовитися від подальшого використання Taberna Hub і, експортувати свої дані і настройки, перейти на автономний веб-магазин на власному сервері під управлінням Taberna CMS (що також поки що недоступно для конкурентів).

Інтеграція з платіжними системами і безліч іншого стороннього функціоналу доступно доповнень, що встановлюються в кілька кліків» з магазину розширень, або завантажуються з локальних файлів.

Команда Taberna Hub безперервно удосконалює і розвиває своє дітище і з задоволенням відповість на питання і побажання всіх зацікавлених на своєму форумі, по телефону та e-mail.