Сила посилань в підписах з форумів для просування сайту

415

Є форуми, на форумах спілкуються користувачі, під повідомленнями на форумах автоматом вставляється підпис, в народі звана «сигой» від слова «signature». Як правило на форумах ці посилання роблять dofollow і через редирект. Це не дає передавати посилальну вагу, але відмінно працює для трафіку, при умови що відвідуваний форум, користувач активний, заголовок підпису «клікабельний», а сама посилання в підписі не втрачена серед інших.

Приклад посилання в підписі.

Сила посилань в підписах з форумів для просування сайту

Природно, що активні користувачі форумів не проти підзаробити на продажі посилань. Я знаю окремих екземплярів, які заробляють на продажу підписів за 1000$ в місяць. І це в рунеті. Правда чоловіки досить авторитетні і досвідчені, правда ще не перейшли в стадію, для яких 1000$ є щоденними кишеньковими витратами :).

На заході «сиговоды» можуть заробляти ще більше, я думаю. Але не будемо рахувати чужі гроші :). Перейдемо все ж до SEO.

Трафік на сайті завжди є добро, тим більше тематичний трафік. А з посилань підпису він в 90% випадків буде тематичний, бо на форумах зазвичай тільки живі люди клацають по посиланнях.

Таким чином за рахунок посилань c підписів на форумах можна отримати живий трафік, який в ідеалі потрібно конвертувати в ядро аудиторії.

Як знайти форуми для купуючи посилань

Є чудова пошукова система Yandex і не менш чудова пошукова система Google. Ось там і треба шукати тематичні форуми з допомогою запитів виду: «форум оптимізаторів» або «форум вебмайстрів» або «SEO форум для вебмайстрів». Ну тематику я думаю ви зрозуміли.

Далі дивіться на сам форум. Скільки у нього користувачів онлайн, яка відвідуваність. Хороші форуми — це на яких відвідуваність від 5000 уніків на добу і користувачів в онлайні більше 100 (принаймні для рунета). Потім потрібно знайти модераторів, у крайньому випадку найбільш активних користувачів, і спробувати з ними через систему особистих повідомлень купити посилання в підписі. Слід звернути увагу на:

  • дату реєстрації;
  • кількість повідомлень всього/в середньому за добу;
  • кількість створених топіків;
  • репутація;
  • остання активність;
  • інші, наприклад наявність контактів.

В сукупності цих параметрів можна зрозуміти, наскільки клікабельним посилання в підписі і скільки відповідно треба за неї заплатити :).

Є ще один показник, який називається рівнем довіри до користувачів серед інших користувачів. Так от, до модераторів спочатку більше довіри, а значить і клікабельність посилань буде вище, хоча і коштувати ці посилання в підписі будуть дорожче.

Ще є велика інструкція від Михайла Шакіна, як купувати посилання в підписах на форумах. Основна я вас розповів, дрібні деталі прочитаєте у нього.

Сила посилань з форумів

Скажімо так — вони ефективні при правильному підході для відповідних тематик. Інакше б їх не купували. При цьому не варто працювати тільки посилання з форумів, тому що вони дають тільки трафік. Але як частина комплексу по просуванню сайтів бажано їх використовувати.

По своєму досвіду скажу, що мені вдавалося отримувати хороший ефект при маркетингу конкурсів для вебмайстрів. Але робота була копіткою. Пошук форумів, пошук користувачів, зв’язок з ними, договір про гроші і терміни, переказ грошей, контроль розміщення підпису, контроль наявності. Ми просто брали відразу багато посилань :).

В принципі можна почати з 2-3х, і подивитися на ефект. Причому взяти у модераторів і на місяць. Повторюся, основний ефект з посилань з підписів на форумах — це трафік, живі люди, яких потім треба у щось сконвертувати (реєстрації, заявки, покупки) і тд.

Автоматизація

Навскидку згадав тільки один сервіс — linkum.ru. Сервіс непоганий, причому можна напівавтоматом через нього заробляти, а власник форуму може пасивно отримувати дохід, за умови, що на його форумі користувачі продають посилання в підписі.

Про клієнтське SEO і посилання з підписів

Ура, у нас є замовники, які самі запропонували спробувати додатково цей метод просування. Про результати постараюся відписатися.

Про регіональне SEO цілому

Анонс — ми все-таки запустили розділ про регіональний SEO бізнес і тепер наповнюємося і запрошуємо всіх вас. Готові статті:

  • створення корпоративного сайту SEO студії
  • реєстрація підприємництва на Україні
  • непоисковое залучення перших клієнтів у регіоні
  • де знайти програмістів для регіональної студії

Тож не перемикайтеся, про посилання з підписів на форумах напишемо. Я думаю вийде цікавий результат.

Терехов.