Заробіток на Instagram для чайників

349

Тема взята з одного буржуйського форуму. І заробляти на ній можливо в буржунете, хоча я думаю знайдуться умільці, які адаптують все це справа під рунет. Тому що питання тільки в аудиторії, а російської аудиторії в Instagram стає все більше, а вже куди її зливати, це індивідуальний вибір :).

Для початку потрібно створювати акаунти вручну. Якщо немає ифона або ипада, то можна завантажити софт звідси. Софт дозволяє симулювати мобільний додаток на ноут. Є версія для вінди, так і для macintosh.

Ставимо bluestack.com і потім встановлюємо у нього мобільний додаток Instagram. Єдине я офігів, програма буде займати більше 2х Гігабайт на диску. Мабуть зовсім потужний софт :).

З инстраграммовского додатки зареєструйте свій перший запис з ніком hotjenny24 (наприклад), мило можна використовувати фейковое, поки що не потрібно підтвердження мила. З однієї IP адреси бажано створювати не більше 2х акаунтів протягом півгодини. Можна без зайвих напрягів створювати по 10 акаунтів в день. Ну і для кожного аккаунта треба зробити «жаркий» аватар, благо цього спекотного контенту в мережі повно.

Поки писав пост, поставив цей bluestack і зрозумів, що він працює як player андроїд додатків, що в принципі некритично. Instagram працює і під андроїдом :). На всякий мануал, як це все поставити під маком.

Далі цитата: «Я знайшов відмінний спосіб пошуку хороших продуктів, які вже промоутят в инстаграмме (популярні картинки, друга вкладка). Ну і знайти серед них продукти, про які вже спам хтось у коментарях. Знайдіть такі продукти, підберіть схожі, які ще не спамили, і спробуйте знайти партнерки, які ділитимуться з вами прибутком за реалізацію подібних продуктів.»

Це можуть бути дієти, гороскопи дізнайся дату смерті і тд. Для буржунете автор використав:

  • clickbank.com
  • maxbounty.com
  • adscendmedia.com
  • Advertmarketing.com
  • affillion.com

Перевірте можливість у партнерці лити трафік з соціалок. Якщо це дозволено, то вперед. Пам’ятайте, що люди використовують Instagram зі смартфонів і планшетів, хоча з недавнього часу з’явилася можливість дивитися у вебі. Що в принципі відкриває ще більше горизонтів.

Ну і партнерки під мобільний трафік тут тільки в допомогу. По суті справи, таким чином ми легко видобуваємо з вами мобільний трафік. Як його монетизувати — питання інше :).

Методи просування вашого продукту (якщо не тупо лити на смс ки)

Ваш профіль. Заповніть його чимось на зразок «я роблю хххх баксів на добу працюючи всього пару годин в день, приєднуйтесь до мене» (тут мова з буржунете про заробіток на інфопродуктах). При цьому реффку потрібно сховати, наприклад через bit.ly. Або поставити посилання на спеціальний лендінгем, де ви будете розповідати про те, як ви заробляєте капусту, і в кінці посилання — купити!

Фоловінг. Відкрийте вкладку Explore і знайдіть користувачів по ключовому слову, пов’язаній з вашим продуктом і починайте їх фолловіть. Вони отримують повідомлення, що ви їх зафолловили, перейдуть на ваш профіль, і побачать посилання на продукти.

Лайки. Лайкайте все те, що пов’язане з вашим продуктом і ваші лайки не залишаться без уваги.

Коментування. Використовуйте інші облікові записи, які ви створили, щоб коментувати як фотки свого головного аккаунта, так і інші аккауты. Таким чином ви будете прокачувати свою армію клонів. Ну а коментувати головний акаунт слід зі словами: «Цей чоловік показав мені як заробляти 500 баксів на добу». Використовуйте слова «безкоштовно», «гроші». Повторюйте цей процес регулярно, але не переборщіть, інакше вас забанять.

Завантаження фото. Завантаження фотки з водяним знаком вашому сайту. Найпростіший спосіб — це додаток «add watermark free», яке ви можете запустити через той же bluestack. Знайдіть в гуглі фото з милими і гарячими дівчатами, додайте туди водяний знак свого сайту і викладайте їх в instagram. На забувайте додавати теги. Популярні теги ви можете знайти на instagramtags.com.

Щоб не забанили, дотримуйтеся наступних обмежень:

  • не більше 100 коментарів на годину з одного аккаунта
  • не більше 150 фоловерів у годину з одного аккаунта
  • не більше 150 лайків на годину з одного аккаунта
  • не забувайте про анфолловинг і отфолловливайте когось іноді

Взагалі цей метод спочатку йшов для заробітку на інфопродуктах в буржунете. Але в рунеті його так само можна адаптувати під ті ж мобільні партнерки з СМСками і підписками. Загалом поки Instagram не сильно заспамлен, треба пробувати.

По суті справи це всього лише можливість добути трафіку з чергового соціального сервісу. Успіхів.

Терехов.

Постової — безкоштовні фільми на кіносайті.