Приклад отримання трафіку з твіттера 23 лютого

450

Сайт дня — просування сайтів від maverikseo.ru.

У твіттера є така штука як тренди. 22 лютого (напередодні), коли в п’ятницю всі вітали один одного зі святами хеш-тег #23лютого вже був в трендах, а це значить, що трафіку (теоретично) з цього тегу повинно було бути багато. Залишилось його тільки «взяти» і сконвертить в гроші. Відразу скажу, що у мене вийшло тільки взяти, сконвертить у гроші не вдалося, проте своїм досвідом я хочу поділитися.

На вітальному сайті (пам’ятайте про статтю як може зростати трафік у свята) було написано привітання з 23 лютого. Потім були зроблені анонси в твіттер з живих трастових акаунтів. Ну а далі понеслась душа по трубах закуповуватися твіттера в юзератор.

Схема приблизно така. Жирні трастові твіттер акаунти є в rotapost. Перший твіт з відповідним хеш-тегом краще купити там. Це буде так званий фундамент вашого виведення твіту в топ трендів. А потім добивати вже твіттера простіше і дешевше — з юзератора.

Ооох, шкода, скріни не збереглися… Найважче було боротися з Тіною Канделакі. Вона запостила цей твіт, який зібрав близько 300 ретвітів. А на даний момент їх вже більше 500.

Приклад отримання трафіку з твіттера 23 лютого

Крім ретвітів є ще й уподобання. І те й інше є чинниками ранжирування в топі по хеш-тегами.

Ось вона то всю видачу твіттера мені і «зіпсувала». Тим не менш свою часточку трафіку я зумів відхопити. Покажу його у вигляді статті партнерки grattis (голосові привітання по телефону), куди я зливав цей трафік.

Приклад отримання трафіку з твіттера 23 лютого

Як ви бачите, конверт був нульовий, хоча якийсь мій реферал заробив одну смску, за що мені відчепили трохи грошей. Відразу зауважу з приводу конверта. Конверт грубо кажучи гівно. Але це не значить що трафік з твіттера поганий. Він просто нецільової під цю партнерку. Люди в твіттері як би досить просунуті і не бачать сенсу платити за»привітання голосом Путіна» для своїх друзів. Це нормально.

Тобто висновок в даному випадку один — трафік просто був нецільової. Можливо, іншим способом його вдасться перетворити більш успішно і природно в плюс.

Тепер про витрати. На userator у мене пішло близько 600 рублів. Разом профіт негативний, позитивний досвід. Попереду 8 березня, потрібно до нього готуватися заздалегідь і подумати, яку партнерочку під це справи підібрати. Можливо сайт під admitad. Живий трафік йому в будь-якому випадку не завадить.

До речі кажучи, мені вдалося домовитися з Романом з юзератора, щоб кожному бажаючому (коло звичайно ограничем) він дав на баланс грошей, подробиці тут.

Невеликий рада. Зверніть увагу як зробила твіт Тіна. «Хлопці» (звернення), «ніколи» (вже цікаво), «не робіть» (антипризив), «смішно» (натяк що можна буде поржати)… Все як в кращих голлівудських фільмах. Не забувайте, що аудиторія твіттера просунута і жива. Їх просто так без хрону не змусиш перейти за посиланням. Ну і ще, у Тіни реально багато фанатів, які клікають за посиланнями, які вона постить. Так що прокачивайтесь.

Будуть питання — задавайте. Успішного конверта і трафіку, приємною робочого тижня.

Терехов.

Постової — вигідна оренда вантажного авто для вантажоперевезень по Росії. Як потрапити в постової або сайт дня — деталі тут.