Передноворічні подарунки від компанії Dumedia

343

Компанія DuMedia в партнерстві з компанією admitad пропонує вебмайстрам новий інструмент монетизації своїх сайтів — банерний ретаргетінг. Це інструмент для монетизації трафіку через медійну рекламу, але з оплатою за схемою CPA (за цільове дію), а не за кліки (CPC) або показів (CPM).

Сьогодні для вас є приємна новина!

DuMedia підвищує винагороду до 80% для своїх партнерів на період з 1 грудня 2014 року по 28 лютого 2015 року.

Ті партнери, які виведуть за цей період (3 місяці) не менше 15 000 руб сумарно з балансу отримають ставку 80% на постійній основі (проти 60% стандартної ставки)!

Акція діє для існуючих та нових партнерів.

Якщо ви ще не знаєте, що таке DuMedia — можете почитати пост тут, а також останні новини тут.

Чому варто працювати з DuMedia?

Наше завдання — запропонувати вам додаткове джерело доходів.
Наприклад, ми ніколи не попросимо вас замінити всі рекламні коди на вашому сайті тільки на код DuMedia.
Ми рекомендуємо використовувати Google Adwords (або Yandex) як заглушки у нас в системі. Зв’язка Google Adwords (або Yandex) + DuMedia може підвищити ваш дохід більш ніж на 20%!
Не забувайте, що це ретаргетінг, тому чим довше розміщений код на сайті (краще всього у першому екрані), тим більше прибуток.

Ще в травні писали, що середній eCPM банера становив 24 рубля, а зараз ми можемо сказати, що середній eCPM становить від 30 до 160 рублів залежно від формату і джерела.

Ми постійно розширюємо мережу рекламодавців, працюємо над даними і покращуємо технології.

Чому збільшили партнерську винагороду до 80%?

Все просто. DuMedia ділиться партнерським винагородою, отриманими від рекламодавців. У поточному 2014 році ми хочемо порадувати наших партнерів і, звичайно ж :-), залучити нових. А для активних партнерів ми готові зберегти винагороду 80% назавжди.

Трохи про виплати

Мінімальна сума для виводу партнерської винагороди становить 300 рублів і виплати виробляються переважно в четвер або за запитом індивідуально для великих партнерів на гаманці webmoney.

Співробітники Dumedia будуть раді відповісти на всі ваші запитання за адресою [email protected] і в тікет.

Бажаємо вам нових успіхів!

Зареєструватися DuMedia.ru