Святкові знижки для всіх клієнтів TemplateMonster Russia

404

Приємний пост з теплими словами від Template Monster Russia.

У новорічній метушні ми часто забуваємо про себе. Прагнучи створити максимальний комфорт для рідних і близьких, нам практично не залишається часу на себе. Однак Новий рік — це час, коли чудес і чарівництва чекають абсолютно все. TemplateMonster Russia піклується про своїх клієнтів і за кілька тижнів до настання нового періоду в житті кожного проводить новорічну акцію з грандіозними знижками на шаблони сайтів та подарунками для самих щасливих своїх клієнтів.

З 1 по 31 грудня на всі шаблони компанії поширюються знижки. Їх розмір залежатиме від того, наскільки добре ви поводили себе протягом року, що минає. Промокоди для придбання будь-якого шаблону з колекції TemplateMonster зі знижкою від 5 до 100% вже чекають на своїх власників.

Але як же в переддень Нового року без сюрпризів і подарунків? В рамках акції буде проводитися розіграш сувенірів від TemplateMonster Russia. Якщо ви отримали промокод і встигли використати його до 31 грудня він автоматично візьме участь у розіграші. Пам’ятні чашки, футболки і щоденники отримають найбільш успішні з клієнтів TemplateMonster Russia. Подробиці про проведення новорічної акції можна дізнатися на лендінгем-сторінці.

Увага! Отриманий промокод необхідно використовувати до 31 грудня 2012 року включно.

Ми бажаємо всім у Новому році впевнено рухатися до поставлених цілей, підкорювати нові вершини і постійно удосконалюватися. З наступаючим, друзі!

Терехов.