Чорна пятниця 2015 — як підняти грошей

436

Чорна п’ятниця 2013 року шуміла дуже сильно в тому плані, що прокачується інфопривід. І був скріншот Олександа Бахманна у фейсбуці про те, що максимальний заробіток одного вебмастера за минулу добу в admitad склав 7-8 мільйонів рублів. Точну цифру не пам’ятаю, але такий порядок. А минулою добою була як раз чорна п’ятниця, причому майже половину часу сайт чорної п’ятниці лежав, але тим не менш порядок профіту можна було зрозуміти.

У 2014 році ажіотажу було приблизно стільки ж, але ось максимальна сума заробітку за останню добу була меншою, причому набагато. Цифру говорити не буду, хто моніторив, той пам’ятає)).

І як раз в 2014 році з’явилося багато клонованих сайтів Чорних П’ятниць, які віджимали пошуковий трафік в основний чорної п’ятниці, розташованої на BlackFridaySale.ru.

У Рязанській видачі Яндекса за запитом зараз так

Хтось ллє траф з контексту за відповідним кеям. У топ 1 та сама справжня п’ятниця, хоча з приводу істинності виникає питання. Чорна п’ятниця — це всього лише інфопривід, впровадивши який в уми покупців на цьому можна непогано і навіть дуже непогано заробити вебмайстрам. Правда починати треба було місяць тому, а краще навіть два місяці.

Але любителям розігріти ставки в контексті можна буде влізти і прямо за день до чорної п’ятниці. Чому немає. Але РК я б радив готувати вже зараз. І до речі, питання в прокладці залишається відкритим, тут без коментарів, кожен вирішує для себе сам.

Питання в тому, куди лити і на кого лити. Питання, звичайно, риторичне, але ось тут landings.admitad.com/blackfriday представлені офферы, які дають реальні знижки на товари. Відповідно конвертится все це справа має добре.

Загалом, гоу сюди landings.admitad.com/blackfriday !

Будь-які питання з п’ятниці і як заробити — в каменты, буду відповідати.