@rusonyx, спасибі за пару сивого волосся в пятницю ввечері…

295

Так вже генетично склалося, що у чоловіків в нашому роду сиве волосся з’являються після 25 років)))). Не тому що живемо погано і стресів багато, хоча і це теж, а тому що гени такі. П’ятниця 16 серпня, справ як завжди просто напалмом, багато різних креативних завдань, плинність, і багато іншого. Але вже вечір, є велике бажання добити все туду листа і відправиться додому до сім’ї, покататися на велосипеді з дитиною… загалом очікування мимишного вечора п’ятниці.

І тут хлоп, приходить лист від коханого (на той момент) ще мною rusonyx, якого я по можливості хвалив скрізь і всюди як стабільний, потужний, надійний хостинг з ціною трохи вище середнього по ринку. Приходить лист наступного змісту (як раз щоб сивого волосся стало ще більше).

[Rusonyx #1257516]: Ваш сервер був зламаний під root-ом
Insonyx Support Team
Aug 16 (3 days ago)

Доброго дня!

Ваш сервер був зламаний під root-ом через уразливості в архівному Plesk. В зв’язку з вихідними днями Ваш сервер не був зупинений.
Вам необхідно здійснити переїзд на новий сервер c Plesk 11 версії. Зареєструватися як новому клієнту та обрати тарифний план https://www.rusonyx.ru/hosting/superserver/ або https://www.rusonyx.ru/hosting/vps/


З найкращими побажаннями,
Андрій Злобін
Співробітник технічної підтримки
RUSONYX.RU
Тел: +7 495 508-9959

Підпишіться на нас:
http://twitter.com/rusonyx/
http://www.facebook.com/RUSONYX/
http://vk.com/rusonyx
і отримуйте найсвіжішу інформацію з перших рук!
Новини, спеціальні пропозиції, технічні роботи.

Зараз вже перечитуючи офигеваю… Ваш сервер зламаний. З найкращими побажаннями, Андрій Злобін, співробітник технічної підтримки. Ваш сервер зламаний з найкращими побажаннями)))). Як вам таке? Мимиииииии.

Дзвінок в супорт (до речі обіцяний халявний 8-800) чомусь перестав працювати. Але заради такої справи розоримося на дзвінку в Москву. Сервер то зламаний…

Підсумок розмови по телефону:

  • Зареєструйте новий обліковий запис rusonyx
  • Купіть новий VPS
  • Перенесіть сайти зі старого VPS на новий. САМОСТІЙНО

Кажу а чи можна якось щоб не самостійно, а вашими силами? Можна, тоді візьміть сервер не за 500, а за 1000 рублів на місяць, аля тариф «безтурботний».

На жаль, це не варіант для мене. Йдемо далі… Нагадую, що це вечір п’ятниці. Дивлюся, сайти працюють, дані на місці. Але сервер то зламаний…

Ще раз поспілкувався по телефону з саппортом, сказали що швидше всього інформація помилкова, зламали якісь сервера, але розсилку розіслали всім, щоб п’ятниця медом не здавалася.

Я вирішив застосувати старий добрий перевірений спосіб і спілкуватися з русониксом через твіттер. Фідбек був набагато оперативніше. У підсумку на моєму блозі знайшлося пару шелов, які за адекватні гроші виправив fe-nix.ru. Рекомендую його, оч грамотний товариш, виправив мені все в ніч з п’ятниці на суботу.

Листування в DM через тві

@rusonyx, спасибі за пару сивого волосся в пятницю ввечері...

Загалом було пару дірок в сторонниз шаблонах WP, які могли використовуватися як шели. Тепер не зможуть. Хочу віддати належне людині, яка веде твіттер русоникса. Робота на висоті. Тут вже можна говорити про індивідуальному підході. Він якраз був індивідуальний. Всі мої питання знаходили відповіді.

Разом з rusonyx — відгук про п’ятницю 16 серпня

По-моєму rusonyx тупо оборзів. По-перше, розсилка про злом сама по собі незрозуміла. Так помилилися. Але потім би прислали б ще пару листів, що мовляв, ми облажались, злому немає, ось вам місяць хостинг в подарунок.

По-друге, це попахує якимось «маркетингом», щоб перевести клієнтів зі старих тарифів на нові. У мене немає часу вручну переносити всі проекти з одного VPS на інший. Вони ж подібної послуги не запропонували. Та й якби запропонували, уявіть, кому б потім довелося правити помилки при перенесенні, які в будь-якому випадку були б. А простої сайтів дорого коштують — не мені вам розповідати.

Ну і по-третє, хлопці, ваші цінники вище середнього по ринку, хотілося б за ці гроші отримувати те, що не дають інші. А інші пропонують вже більше. У мене відчуття, що rusonyx за рахунок іміджу нормально рубає (саме рубає) грошей на жирних клієнтів, а на посередній (я тверезо відношу себе до средненькому клієнту) просто починає покладывать болт.

Нещодавно було цікаву пропозицію від альтернативного хостера: ви вішаєте рекламу до себе на блозі, ми даємо вам на рік дедик і переносимо всі ваші проекти. Щось я відмовився, зараз ось задумався, може дарма? Економія в рік на хостингу складе штуку баксів рік як мінімум, а вже куди її витратити, я знайду :).

Пропозиція для хороших хостингів

Якщо у вас є нормальні VPS або навіть дедики за адекватними цінами, ви готові перенести всі мої проекти до вас з rusonyx, дати якийсь час на тестінг, у разі початку співпраці буду рекомендувати, клієнти у вас будуть.

Rusonyx — вибач, але твої выкидоны призвели до того, що прийшла пора нам прощатися. Чекаю альтернативних пропозицій.

Терехов.