10000$ за кращий туристичний сайт

323

Саме такий призовий фонд виділила компанія AviaSales для нового конкурсу під назвою «Кращий туристичний сайт за 3 місяці«. Суть конкурсу проста і зрозуміла: створити кращий туристичний сайт, наповнити контентом і трафіком, щоб заробити багато грошових знаків на партнерській програмі AviaSales.ru.

Всього буде 4 номінації з топ 10 учасників у кожній:

  • максимальний заробіток за весь час
  • максимальний денний заробіток
  • максимальний заробіток на рефералах
  • кращий сайт на думку aviasales

Є ще одна цікава номінація — найтехнологічніший сайт на думку Костянтина Калинова, засновника Aviasales.ru. Найтехнологічніший сайт Костянтин обере самостійно, а його творець поїде на новорічну вечірку AviaSales на Пхукет на умовах All Inclusive (все включено). Квиток для цього щасливчика вже «забукан».

Для наочності заробітку на партнерці ви можете бачити заробітки туристичних блогів (із зазначенням URL адрес), а так само для сайтів-аффіліатів (URL адреси яких ми зі зрозумілих причин не показуємо). Дивіться наочно, як зроблені сайти, які заробляють гроші.

Важливий нюанс — всі зароблені в партнерці гроші залишаються у вас, крім того, всім учасникам конкурсу комісія партнерки підвищується до 70% замість звичайних 50%.

Який сайт робити?

Ви можете зробити блог і писати про своїх подорожах, можете зробити сайт туроператора і пропонувати своїм відвідувачам самостійно купити найвигідніші квитки, можливо ви самі туроператор і у вас є потік клієнтів, які ви можете монетизувати за допомогою власного сайту.

А можете зробити сайт-сервіс, де будете давати різного роду інформацію про авіаквитки в зручному для користувачів вигляді — API AviaSales це дозволяє (слідкуйте за анонсами).

У виборі платформи для створення сайти організатори вас не обмежують. Ваше завдання або ваш KPI — це продаж авіаквитків. Єдине що хочу порадити — не орієнтуйтеся на контент всередині Росії. Найбільше заробляють на продажу авіаквитків в інші країни (наприклад, з Росії в Мексику чи в Європу).

Погуглите і подивіться що пропонує вам пошуковики на запит «пошук авіаквитків». Ніхто не заборонить вам зробити свій маленький AviaSales :).

Деталі за конкурсом

  • Офіційна сторінка конкурсу
  • Правила конкурсу
  • Вимоги до доменам
  • Тут ви можете задати будь-які питання керівнику партнерської програми AviaSales Наталії Косенко
  • Солодке пропозиція для партнерів і спонсорів

Учасники

Свою участь у конкурсі підтвердили популярні блогери Alex Hodinar і Олексій Кушнірів. Але це не значить, що у вас не вийде так, як вийде в них. Призових місць більше 40. Місць вистачить всім. Детальніше про конкурс і про те як буде розподілений призовий фонд.

Успіхів!!!

Терехов.