Скільки коштує ведення твіттер акаунту?

448

Скільки коштує ведення твіттер акаунту, ну щоб так по-дорослому, регулярно, без перерв на уроки та домашні завдання.

Щоб твіттер аккаунт був цікавим, щоб природним чином підтягувалися фолловери, були ретвіти, реплаи, обрані ну і все, що належить, його з одного боку треба вести (контент зсередини), з іншого боку треба якось просувати/розкручувати (зовнішні комунікації).

B підсумку це повинно давати зростання за всіма показниками, але насамперед це залучення цільової аудиторії, яку потім можна використовувати для своїх підступних методів монетизації. Ну а якщо говорити не про монетизацію, то принаймні про цільовий трафік і монетизацію.

Я пропоную в коментарях обговорити тему, скільки має коштувати грамотне ведення твіттер-аккаунта в форматі послуги, договір, умови і тд. Якщо є таке, хто ці послуги надає — отписывайтесь, потім додам в пост ваші контакти і прайс.

До речі, якщо є потенційні замовники послуги, скільки ви готові платити за ведення твіттер акаунту? Ну там наприклад 5 000 рублів на місяць або 10 000 рублів на місяць? І за що конкретно ви готові платити за ведення, за ретвіти, за фоловерів, за обрані, за реплаи і тд?

Загалом пропоную поспілкуватися на цю тему.

Терехов.

Постової — Як розкрутити сайт самостійно . Наочно і доступно.