Новорічний конкурс від #binpartner

369

Вже замислювалися, як проведете самий незабутнє свято в році? Якщо ні, то починайте будувати сміливі плани, адже з BinPartner будь-які ідеї втілюються в реальність! Можна підняти грошей, треба тільки налити трафіку.

Оголошується старт конкурсу: Новий рік з #BinPartner

Дати проведення: з 24 жовтня по 31 грудня 2016 року

УМОВИ КОНКУРСУ

Активно направляйте трафік на торговельну платформу Binomo і примножуйте ваш дохід.

Сума винагороди складе $5 за кожного активного трейдера з країн СНД, $10 – за будь-якого зарубіжного трейдера з усіх країн, крім США і Японії та $20 – за кожного трейдера з Австралії, Нової Зеландії або Великобританії.

Активним вважається той трейдер, який вніс мінімальний депозит на торговельну платформу Binomo. Сума мінімального депозиту складає всього $10.

В середньому за місяць один вебмастер наводить на платформу близько 100 трейдерів. Наприклад, ви привели 100 закордонних трейдерів, в цьому випадку сума вашого винагороди складе $1 000 + ваше стандартне винагороду за обраним тарифом.

Проміжні результати будуть підводитися за підсумком кожного місяця. Перші підсумки будуть відомі 1 грудня і в цей же день призові кошти будуть зараховані на ваші гаманці.

Вебмастера, які зайняли перші 3 місця в турнірній таблиці за підсумками всього конкурсу, отримають головні призи: MacBook Pro 15′, iPhone7 і додаткові $500 до вашого бонусу.

Конкурс завершиться 31 грудня о 03:00 за МСК. Остаточні результати будуть підведені 1 січня 2017 року в 17:00 за МСК.

Зареєструватися та прийняти участь у конкурсі

Що таке бінарних опціонів? Як лити на бінарні опціони? Як лити в плюс на бінарні опціони? Скільки грошей потрібно на старті? Задавайте питання в коментарях!