SEOConference 2013: ми чекаємо на аншлаг!

284

26-27 вересня відбудеться четверта міжнародна конференція, присвячена пошукового просування сайтів – SEO Conference 2013. Захід організований групою компаній FIX при підтримці провідних гравців даної галузі: Google, Yandex, «ВКонтакте», Mail.ru Group, Sape, Wikimart та інших.

Мені з біса приємно писати цей пост про кращу практичну конференцію для вебмайстрів, де палять теми. І будуть палити. Нижче список доповідачів, які, я просто впевнений, приготують щось цікаве, чого ви не знайдете ні на форумах, ні на блогах, ні на інших конференціях, на яких паті вебмайстрів і тд. Тільки в Казані, тільки на SEOConference.

  • Олександр Бахманн / Admitad
  • Дмитро Єремєєв / FIX
  • Михайло Сливинський / Wikimart
  • Андрій Іванов / «Нейрон»
  • Доповідач визначається / Google (США)
  • Доповідач поки не визначений / Яндекс
  • Доповідач визначається / «ВКонтакте»

Ми в admitad готуємо цікавий практичний доповідь спеціально для SEO Conference, всі матеріали до цього ніде не анонсувалися, все тільки нове, унікальне, тільки практика.

Кілька напутніх слів від організаторів

Ми реально чекаємо на аншлаг. Зараз у нас розпродано величезна кількість місць і велика ймовірність, що незабаром їх просто не залишиться і ми закриємо реєстрацію.

Програма буде складатися з двох паралельних потоків:

  • в основному залі доповіді ( попередній пул доповідачів http://www.seoconference.ru/programma/ )
  • у малому залі будуть проходити майстер-класи/семінари (новий блок конференції, програма поки формується)

Буде блок «зустріч з експертом» (абсолютно новий для нашої конференції) – спілкування тет-а-тет з доповідачами та VIP-гостями конференції (з розрахунку 1 учасник 1 експерт).

Тематика доповідей: додаємо манимейкинг, інтернет-маркетинг, юзабіліті, розробка програм та інше. Загалом, все, що пов’язано з монетизацією і видобутком трафіку. Відходимо від тих, які стосуються тільки SEO.

Фуршет зробимо ще масштабніше і крутіше, ніж у минулому році.

Футбол буде напередодні конференції.

SEO Conference проводиться вже в четвертий раз. В минулому році захід відвідали учасники з 27 міст Росії, а офіційний хештег конференції – #seoconf – очолив топ Russian Twitter Trends.

В цьому році ми як мінімум постараємося повторити досягнення минулого року, хлопці з прокачаним тві акаунтами з блогролла не дадуть збрехати :).

Участь у конференції платна. Для отримання знижки введіть промокод «admitad» (без лапок) і ви отримаєте знижку.

Квитки в Казань я вже купив за допомогою aviasales. Готель забронював через сайт конференції. Побачимося.

P. S. Мені можна буде задати всі питання про партнерський маркетинг в рунеті і admitad. Відповім максимально детально.

Терехов.