Лайкбери — коли вам роблять пропозицію, від якого не можна відмовитися

296

Саме так. Тільки увійшов додому після дороги Таллінн-Москва-Рязань і мені дзвінок у квартиру. Прийшов кур’єр від ЛайкБериДавай з наступним прес-релізом.

Партнерська програма Likeberi— ще один спосіб заробити за допомогою Вашого облікового запису в соцмережах. Запрошуйте своїх друзів з соціальних мереж Вконтакте, Facebook, Google+, МойМир і Однокласники і отримуйте гроші!

Ви можете запрошувати приятелів і зовсім незнайомих людей, як адміністраторів популярних груп, так і простих юзерів. Ваш заробіток складе 10% від того, що зароблять залучені користувачі, а виплати будуть проводитися кожні два тижні!

Як залучити нових користувачів? Тут все залежить тільки від Вашої фантазії і талантів! Можна просто надіслати запрошення, можна розписати всі вигоди від роботи з Likeberi, а можна придумати інтригуючий рекламний текст, або вірусний комікс, який облетить весь інтернет і принесе Вам десятки, ні, сотні або навіть тисячі залучених користувачів, а відповідно, і чималі виплати від Likeberi! А ще можна скористатися нашими креативними банерами, які ми розробили спеціально для Вас, наших партнерів.

Партнерська програма від Likeberi— це, напевно, прибутково і просто, приєднуйтесь!

Від себе пару слів можу сказати… Команда творців давним-давно вже перевірена ринком і випустила на інтернет-світло не один і навіть не два успішних проекту. Навіть якщо не дуже хочеться (раптом), то все одно доведеться повірити, що проект вистрілить, ресурсів для цього вистачить.

Плюс. Сама реферальная система. А вже скільки бажаючих з регіонів підзаробити на своїх соціально-прокачаних «представництва» в мережі інтернет.

Що буде далі — покаже не стільки часу, скільки ринок. Будемо слідкувати. А поки є можливість і сервіс тільки-тільки стартував, можна постаратися заробити на рефералах. Не те щоб це буде вас годувати (хоча я знаю людей, яким капає 2-3к баксів на добу тільки на реферального програми сапи наприклад). Але для експериментів гроші будуть саме те. Наприклад, частина коштів з реферального програми rotapost я зараз залишаю у системі для просування деяких своїх проектів.

Терехов.