Кнопки Pluso для вебмайстра

422

Статистика Pluso в цілому за тиждень — майже 1 мільйон шарингов, і що особливо цікаво:

  • у середньому діляться контентом 0.435% всіх відвідувачів сайтів
  • кожен з них ділиться протягом тижня 3 рази
  • але що особливо важливо – CTR у кнопок в цілому по всім сторінкам 0.25%, тобто набагато вище звичайних банерів 240х400. Навіть не буду тут ще міркувати на тему, що кнопки часто стоять у самій ж…. сторінок )

А тепер відгадайте, скільки прийшло людей з соцмереж? Яке співвідношення до зашарившим? 4 523 830 людини, тобто по 5 осіб на кожен шарінг, або по 12 на кожну зашаревшего. І це все безкоштовний трафік без будь-яких махінацій з SEO. Ставте собі http://share.pluso.ru!!!

Чому кнопки можуть бути цікаві вебмайстрам

Кнопки легкі, красиві зручні, сильно змінені, код асинхронний, можна вставити в дизайн будь-якого сайту. Крім того, вони безкоштовні і збирають статистику, для цього треба зареєструвати особистий кабінет.

Історія pluso

Ох я пам’ятаю, гучним був старт Pluso. І дуже швидким було зростання. Дуже швидким. А ось положення охоплення Pluso у порівнянні з топовими сайтів рунета. Кнопки Pluso для вебмайстра Впевнений топ 3. За охопленням (за даними лирушки) крутіше тільки однокласники і яндекс. Дуже багато вебмастерів і сайтів довірили собі безкоштовне збільшення трафіку з допомогою кращих кнопок соціального шарінга. І це дійсно безкоштовний трафік, який дає і поведінкові, і профіт, і зростання позицій, і збільшення цільової аудиторії. Люди приходять до вас на сайт. Відразу запропонуйте їм розповісти про сторінках вашого сайту їх друзям. Якщо, звичайно, у вас не говносайт, то люди із задоволенням це зроблять — приємно і вам, і друзям. А друзі ваших відвідувачів — це ваші гроші).

Процес установки кнопок

Установка проста до неподобства. Вибираємо стиль кнопок і потрібні соціальні мережі Кнопки Pluso для вебмайстра Пиляємо налаштування і тут же бачимо як вони будуть виглядати на сайті Кнопки Pluso для вебмайстра Далі додаємо необхідні параметри для шарінга: URL сторінки, назва сторінки і короткий опис сторінки (до речі, ці дані можна передавати по API) Кнопки Pluso для вебмайстра

Опис функції статистики

Статистика Pluso дозволяє дізнатися багато цікавої та корисної інформації про те, з яких соціальних медіа до вас приходить трафік і яку частку становить від загального числа відвідувачів.

Кнопки Pluso для вебмайстра

На цьому скріні видно, що за джерелами переходів домінує facebook і однокласники.

Кнопки Pluso для вебмайстра

У розділі популярні сервіси видно, що найбільше «шарять» через вконтакте і однокласники.

Кнопки Pluso для вебмайстра

І нарешті зведення відвідувачам і частці зашаривших з оцінкою виральности контенту.

Pluso X

Кнопки Pluso для вебмайстра Pluso X — це поки ще експериментальна версія нових кнопок від Pluso з новим дизайном (15 варіантів), відсутністю посилання на pluso.ru (мінус одна зовнішня посилання на сторінці), абсолютно новий конструктів і підтримка Retina екранів, з якого я до речі зараз пишу цей пост. З нового, для кнопок тепер можна вибрати фон. Кнопки Pluso для вебмайстра

Резюмуючи

Класний, функціональні зручні кнопки, наочна статистика, швидка робіт самих кнопок, асинхронний код. Треба користуватися http://share.pluso.ru і http://x.pluso.ru. Ну і зареєструватися в pluso — корисно.