Найбільше підвищення ставок в історії admitad

314

Ми в admitad регулярно намагаємося робити різні акції разом з рекламодавцям, в першу чергу пов’язані з підвищенням ставок для вебмайстрів. Це робиться з декількох причин.

По-перше, це стимул для вебмайстрів витратити свій час і ресурси (насамперед для арбітражніков), щоб при тих же часових/грошових витратах заробити більше за рахунок високих ставок.

По-друге, це привід для вебмайстрів підключитися до нових партнерських програм і оцінити профіт від них, ну а за великим рахунком — заробити.

Ну і по-третє, це збільшення оборотів і продажів для рекламодавців admitad, за чим вони власне і йдуть до нас.

Це була прелюдія, тепер деталі.

В честь дня космонавтики 12 квітня (вчора) ми запустили акцію Gagarin 2.0 — поїхали. Якщо коротко, то це наймасштабніше (на даний момент) в історії admitad підвищення ставок. Всі рекламодавці, які збільшили ставки, присутні на крутому лендинге за посиланням http://landings.admitad.com/gagarin.

Приємного заробітку на ваш трафік. Про результати ми, можливо, розповімо після того, як закінчаться холды в рамках продажу акції. Чомусь я впевнений, що вони будуть дуже і дуже приємні і показові. Так само, як і 2013 рік.

Admitad 2014 — Цифри і Факти from Alexander Bachmann

Удачі!

Терехов.