Мабуть, найкращий у світі прогін, який я бачив)

439

Тема прогонів за трастам в минулому році, а може навіть і раніше почала підривати мозок всім вебмайстрам (яким потрібні посилання) і підрядникам (які на цьому повинні по ідеї піднімати великі гроші). Бази трастових сайтів купувалися, продавалися, перепродавалися, об’єднувалися і перепродувалися далі. Хто встиг на цьому підняти трохи грошей, а хтось продовжував працювати над якістю продукту — як би громно це не звучало).

Для одного з сайтів було вирішено провести експеримент з прогоном щоб зрозуміти, що там насправді робить яндекс (ми то знаємо, але не завадило б на практиці це перевірити). Залишилося знайти тру прогонщика. Якщо гуглити або шукати, то можна знайти у видачі багато різного шлаку і різносортних пропозицій. Тому на вебмастерские форуми…

Чомусь тільки на АЧАТе я знайшов перший цей топік цього прогонщика («Понад 2000 відгуків за 5 років роботи!»), і понеслася. 250$ за самий повний пакет прогону — SEO Unrealnost). Прогін був зроблений протягом тижня і виконавець відзвітував мені в кінці червня 2014 року. Скріни з результатами (повинні бути клікабельні).

Яндекс вебмастер

AHREFS

Мабуть, найкращий у світі прогін, який я бачив) Як бонус особисто для мене підросла ПТИЦка на 30 пунктів. Але це не найголовніше, ви ж прекрасно це розумієте). А ось так після прогону (в тому числі став рости пошуковий трафік). Мабуть, найкращий у світі прогін, який я бачив) Трафіку з пошуку в даному сегменті і так небагато, плюс влітку він зливається, а тут у липні вдалося отримати зростання. Якщо набіжать скептики скажуть що прогони не працюють, то як мінімум, вони не нашкодили). Точніше не нашкодив, принаймні Яндексу. Прогонщик так толком і не спалив метод отримання посилань, але ви можете спробувати знайти опис в топіку, як втім, і контакти. Це перший єдиний прогін на моїй практиці, від якого я особисто побачив толк. Хочете користі — ідіть і замовляйте. Я не впевнений, що у вас вийде ефективніше витратити 250$ на зовнішні посилання через інші сервіси. Терехов.