Сама пора заробити на школярах

330

А точніше, на їх батьках причому абсолютно по білому і легально. Ну ви здогадалися що через CPA. Ну а якщо я кажу про CPA, то ви вже знаєте URL адреса — http://www.admitad.com.

З 18 серпня по 2 вересня включно admitad проводить черговий за ліком фестиваль купонів під назвою «Back to school» 2014. Ці купони є тільки в admitad, більше ніде. Знову висловлюю величезний респект команді admitad та відділу по роботі з рекламодавцями — вони знову зробили круто.

Що ж крутого? В першу чергу крутий конверт — купони і промокоди надають дуже приємні знижки. Черга з бажаючих їх використовувати і вигідно витратити гроші звичайно треба буде знайти… Але включіть голову і замутите потрібний таргетинг — мами школярів і дошкільнят, що вони шукають в яндексі та в яких групах складаються у вконтакті.

Про цифри — понад 50 партнерських програм, представлених в admitad, підготувалися до нового навчального року по-дорослому!

Крім цікавих бонусів, подарунків, знижок, 15 партнерських програм, серед яких Lamoda Росія, Lamoda Україна, Lamoda Казахстан, Дочки&Синочки, Proskater, Babadu, Roxy, Quiksilver, не по-дитячому збільшили винагороду до +30% до ставки!

Це означає, що в разі купівлі трафіку можна закупитися великими обсягами з тим налаштувань націлювання, які дають хороший конверт. Ну аналізувати конверт через механізм subid мітки я думаю ви вмієте.

При цьому не здумайте обмежувати себе тільки контекстом і пошуковим трафіком. Інших джерел трафіку вистачає. Подивіться через similarweb.com звідки отримують трафік конкуренти і зробіть ще краще.

Ну і бонусом особисто від мене — будуть будь-які питання по CPA в цілому, за CPA трафіку, по конверсії, за офферам — задавайте в коментарях :). Будь-які питання, починаючи від того, як стартувати новачкові і закінчуючи тим, що робити з цільовим трафіком, який не конвертится (скоріше всього ви його погано готуєте).

Терехов.