Сайт + оптимізація + посилання = ТОП + трафік

253

Мій дорогий друже, не будемо брехати один одному, ти сам прекрасно знаєш і розумієш, що сайт + оптимізація + посилання = топ + трафік, і це відразу вирішує багато питань. У тебе є сайт, але про його існування мало хто знає? Ресурс не приносить прибутку твоєму бізнесу, і ти не можеш відпочити у відпустці за бугром з гарною подружкою?

Ти ж сам знаєш, що для того, щоб отримувати дохід від сайту, потрібно залучити на нього зацікавлену аудиторію. Ось якраз у цьому тобі допоможе SEO ─ комплекс заходів, який допомагає підняти сайт на високі позиції в пошуковій видачі по запитам інтернет-користувачів.

Ми обидва знаємо, що якщо твій ресурс буде з’являтися на першій сторінці в списку сайтів, знайдених пошукачем, його відвідуваність збільшиться.

Кому ж довірити просування сайту? Зупинимося на двох найбільш поширених варіантах: перевірене SEO-агентство, як, наприклад, моє, або звичайний фрілансер (як, наприклад, теж я), який за невелику суму візьметься підняти ваш сайт в ТОП. Перший спосіб ─ надійний (це ж я!), але витратний (це ж моя контора!). Другий ─ ризикований, так як фахівці, що працюють на аутсорсе, не дають ніяких гарантій і не укладають з клієнтами договір (і це правда – я ніколи не даю гарантій).

А можна зайнятися просуванням свого сайту самостійно за допомогою системи ROOKEE! ROOKEE – унікальний сервіс автоматизованого просування сайтів. Почати працювати в ньому просто

  • зареєструйтеся;
  • створіть рекламну кампанію для вашого проекту;
  • поповніть рахунок!

Результати не змусять себе довго чекати! В автоматичному режимі система підбере запити, за якими вигідно просувати твій сайт, і розрахувати, скільки грошей потрібно для того, щоб потрапити в ТОП. Після того, як процес просування буде запущений, відвідуваність сайту почне збільшуватися!

Якщо з сайтом щось не так, тобі скажуть, що сторінка недооптимизирована. Дооптимизируй її за зауваженнями системи, наприклад, можна замовити прямо в сервісі унікальний SEO-текст. Виклади його на сайт і отримай щастя в позиціях, топі, трафік і гарних подружок! Реєструйся ROOKEE