Вибуховий пропозицію від BINPARTNER: до 70% Revenue Share на все літо!

289

АКЦІЯ: «Літо підвищених відрахувань!»

З 1 червня по 31 серпня всі партнери отримають 60% revshare тарифом та 100% від першого депозиту + 35% за тарифом «100% ftd + 30% revshare».

Якщо ви приєднуєтеся до BinPartner, покажіть скріншот вашого заробітку в будь-який інший партнерській програмі опціонів і отримаєте до 70% revshare тарифом і до 40% revshare за 100% FTD+revshare на все літо!

Пара слів про BinPartner

BinPartner — фінансова партнерська програма від брокера бінарних опціонів Binomo. Компанія стартувала у 2014 році і вже до початку 2016-го досягла значних успіхів у своїй ніші.

В першу чергу вебмайстрів порадує можливість роботи з абсолютно будь-яким видом трафіку, а також статистика в режимі реального часу з докладним описом кожного пункту. Зручний і дружній інтерфейс порадує своїм потужним функціоналом. Заробіток здійснюється в доларах, а виведення коштів можливе на будь-яку доступну ЕРС без комісії.

До роботи приймається також і мобільний трафік: вже запущено і активно працює додаток для Android, а найближчим часом з’явиться додаток для iOS.

Новий тариф

На початку травня BinPartner запустила унікальний для ринку партнерський тариф: 100% від першого депозиту трейдера + 30% Revenue Share довічно без обмеження по часу! Ви отримаєте максимум прибутку, навіть якщо ваш трейдер зробить перший депозит через рік після реєстрації!

Доступним залишається і колишній тариф: 50% Revenue Share від будь-якого депозиту трейдера довічно.

ГЕО

Партнерська програма працює зі всіма СНД і є одним з лідерів по обробці російської трафіку. У найближчому часі планується вихід на світовий ринок.

Чому BinPartner?

Робота з BinPartner комфортна для будь-якого вебмайстра і арбітражника. Неважливо, чи є у вас досвід роботи з фінансової нішею чи ні. Висококваліфіковані менеджери партнерської програми з радістю допоможуть та проконсультують вас з будь-яких питань.

У всіх партнерів є унікальна можливість замовлення ексклюзивного промодизайна, тематичних статей під ваш ресурс і не тільки. Галерея готових промоматеріалів також завжди доступна для роботи.

Вибуховий пропозицію від BINPARTNER: до 70% Revenue Share на все літо!

Підключайтеся та заробляйте разом з BinPartner