Про вітринний марафон і зростання конверта у вихідні

295

У вас у вихідні зростає конверт? Наприклад при меншій кількості показів зростає кількість кліків і їх вартість? Знову ж таки в залежності від тематики може бути як і зростання профіту у вихідні, так і падіння. Наприклад в жіночій тематиці у вихідні все росте? А в чоловічій тематики у вихідні все падає, тому що чоловіки бухають на природі і їм не до інтернету?

Помічали таке? Може й інше помічали, що одні вихідні зростання, а в інші падіння? Або навпаки у вас у вихідні тільки падає або тільки зростає? Поділіться в коментарях.

«Вітринний марафон»

Повним ходом йде підготовка до витринному марафону. Попередній старт 1 вересня. В 20х числах серпня ми проведемо семінар по вітринах товарів, розповімо нюанси, фішки, відео природно викладемо, воно буде гарною підмогою.

Однією з умов вітринного марафону буде наявність унікального або уникализированного дизайну для вашої вітрини товарів. Хто планує брати участь — готуйте заздалегідь. Кому цікаво, можу підкинути контакт реально хорошого дизайнера, укладетеся в 300-400 баксів.

Всім учасникам з готовим дизайном плануємо подарувати ліцензію CPASoft під витринную збірку. Загалом буде цікаво. Тим спалимо і напалим. Якщо будете працювати — грошей заробите. При цьому зможете кинути оффлайн-роботу на дядька легко і невимушено.

Пошуковий трафік з mail.ru

Він там дійсно є, і він звідти дійсно конвертится. Перевірено електронікою. З ходу про нюанси просування розповісти не можу, сама щось вилізло десь якось, але ось є стаття про mail.ru 12го року, яка більш-менш актуальна. Конкуренції в мейлі менше, ніж в яндексі, тому пробуйте. Цільовий трафік для CPA там є.

Не забудьте використовувати GetSea — відразу прийде розуміння того, який хороший трафік і звідки, а який порожній.

SEO посилання

Вчора курили кальян з torshina.me. Каже що на себе посилань не купує, тим не менш вже 5к беклинков є. Якісний контент привертає посилання — все разом це називається контент-маркетинг. Створюйте якісний контент — посилання самі з’являться. Тому потрібне кількість докупите :).

Ще помічено, що останнім часом дуже добре працюють не стільки постові, скільки посилання оглядів в блогах через rotapost. Реально відразу дають трафік, а потім вже і посилання починають працювати на позиції. Не забувайте при цьому про сніппети.

Успіхів, друзі. Пора працювати, літо кінчається.

Терехов.