Всі острови давним давно відкриті

348

Зустрів вчора @arseny_info в Москві. Він чекав мене в ДолькаБаре після конференції яндекса на яку я не потрапив, так як реально були справи важливіші. Він мені сказав щось на кшталт: «2 роки тому я забив на SEO і став займатися аналітикою. Цікавіше, і не треба ламати голову над покупкою посилань»… та й став більше заробляти, та ще й по світу покатався непогано.

Я теж поступово переходжу на світлу сторону CPA, хоча SEO в цьому займає далеко не останню роль — пошуковий трафік потрібно якось отримувати і посилання для цього в будь-якому випадку потрібні :).

Ще один цікавий факт — на конференції у яндекса директора з технологій яндекса Григорія Бакунова сперли особистий макбук вартістю під 100к рублів. Чи реальне злодії, або шпигуни, або фетишизм. Майбутнє покаже. Шпигунів у Москві вже публічно ловлять. Може гугл?..

Тепер про острови і яндекс. Почати краще думаю з цього видоса, який присвячений не більше співробітників яндекса, а більше ЅЕОшникам: «…вони мріяли…».

Але правда все-таки виявилася іншою.

Багато про ці острови написали і блоги, і новостники, і форуми. Власне я теж пишу. А тенденція все одно простежується приблизно наступна — робіть сайти для людей з використанням специфікації раз і два.

Взагалі кричать що всі «кінець трафіку» панікери. Були і АГСы з Арзамасами — пережили. Були Панди і Пінгвіни — адже пристосувалися. Переживемо острава, причому до них пристосуємося.

Тут у мене відразу думки про СРА та шмоточный сайт, як він буде виглядати у видачі.

Всі острови давним давно відкриті

Загалом буде над чим подумати. Ну і ще, тестувати будуть в липні, по розуму запрацює в серпні-вересні. А там може і відкати… Хоча це навряд. Але життя після яндекс островів стопудово є. Ми люди росіяни, війну пережили, а якісь острови переживемо тим більше.

Терехов.

Постової — оренда автокрана. Орендуйте, не пошкодуєте. Острови насыапть зможете :).