Barsag.com його форум і вебінар по мобільному трафіку і CPA

475

Я давно заочно був знайомий з блогом barsag.com і минулого тижня нам вдалося поспілкуватися по скайпу.

Хто не знає — Barsag займається арбітражем західного трафіку більше 8 років, близько двох років тому став щільно займатися мобільним арбітражем.

Близько години я слухав інформацію про мобільний трафік під CPA, отримав запрошення на закритий форум forum.cpacampus.info, за яким швидко пробігся і знайшов там не лише тонну корисної інформації, але і спілкування по мобільному трафіку.

Крім форуму я отримав запис вебінару з основ зливання неросійського мобільного трафіку під CPA офферы — ось посилання на опис форуму і вебінару на блозі. В першу чергу ця інформація була корисна для загального розвитку — з вебінару я дізнався багато нового. Ну наприклад, що один і той же оффер з одного і того ж джерела трафіку на одному і тому ж андроїд з схожих смартфонів (але різних моделей) може з однієї трубки конвертится, а з іншого ні.

Те ж саме про версії, на одній і тій же трубці але на різних версіях андроїда конверт може відрізнятися на порядки.

Найголовніше. Для старту мобайл має треба як мінімум 3000$+. 300$ вам навіть на тести не вистачить. З 1000$ може пощастити, але якщо це дійсно дуже пощастить. На тести потрібно багато грошових ресурсів. Але і ROI буває на готових кампаніях таке, що з 100$ виходить 1500$+ і більше.

Якщо на десктопі є мало параметрів для трекінгу, то мобайл має їх дуже багато, і на конверсію в тому числі впливає стільниковий оператор, тип з’єднання (3G або Wifi), ну і дуже багато чого ще.

Пару фрагментів презентації, на основі якої будувався вебінар.

Як може відрізнятися конверсія по трубках і OS

Barsag.com його форум і вебінар по мобільному трафіку і CPA

ROI -50% на старті є абсолютно нормальним, це означає, що є куди проводити оптимізацію кампанії

Barsag.com його форум і вебінар по мобільному трафіку і CPA

З якими сітками варто почати будувати своє безбідне майбутнє

Barsag.com його форум і вебінар по мобільному трафіку і CPA

Для одного з читачів terehoff.com ми розігруємо запрошення на forum.cpacampus.info (до речі,доступ на форум коштує 150$ на 3 місяці). Напишіть в коментарях, навіщо вам потрібен інвайт на цей форум. Автору самого переконливого barsag.com видасть запрошення. На форумі багато цікавого.

Терехов.