SeoConference 2014 — було круто 5й раз поспіль

298

По тегу http://www.terehoff.com/tag/seoconference ви можете знайти всі записи на цьому блозі про SeoConference. Їх багато, і буде ще більше. В цей раз додаю ще одну :).

Слава обставинами, пару років тому я перестав брати з собою на конференції дзеркалку, щоб пофотографувати кожного доповідача з усіх ракурсів, зробити огляд кожної доповіді, у половини учасників взяти інтерв’ю і тд.

Хвала обставин, останні два роки я беру участь у конференціях в якості доповідача, а огляди конференцій роблять колеги. Презентацію доповіді скоро викладу на офіційних каналах. А поки знову 5 копійок про сам захід.

SeoConference — це вже традиційне осіннє захід, що збирає професіоналів і гравців ринку (зауважте — не представників, а гравців ринку). Щільність гравців ринку на заході просто зашкалює. З кожним можна познайомитися, поспілкуватися і домовитися про тих чи інших формах співробітництва. Я говорю не стільки про ринок SEO, скільки в цілому ринок інтернет-бізнесу (інтернет-маркетингом його не повертається язик назвати — зовсім інші цифри).

Другий рік поспіль мені випала честь виступити з доповіддю. Дуже сильно старався зробити його практичним. Судячи з фидбеку та звернень після доповіді в кулуарах, це вийшло. Єдино, попросили виступити трохи раніше і не встиг додати в презентацію дещо про автоматизацію і статистику. Ну що ж, буде про що поговорити в наступних доповідях.

У двох словах з доповіддю: робіть тематичні проекти і заробляйте. Півроку на створення вистачить, якщо ви готові на всі півроку витратити 1000$, щоб потім заробляти 10 000$. Можете не витрачати і писати самостійно. Всі подробиці в презентації, питання в каментах.

З нового — особисто познайомилися з Михайлом Шакиным, автором блогу http://shakin.ru/.

SeoConference 2014 — було круто 5й раз поспіль

Респект команді організаторів, респект компанії FIX, яка задає планку проведення подібних заходів в рунеті.

Респект доповідачам та учасникам, які підняли свої п’яті точки, щоб з користю провести час.

Ну а всі фотки ви знайдете за хеш-тегом #seoconf. Побачимося в наступному році.