SeoKaliningrad в 2014 — коротенько з аероекспрес

277

Велике спасибі Дмитру за запрошення виступити з доповіддю на SeoKaliningrad.ru. Виступати перед аудиторією завжди корисно, перед новою аудиторією тим більше. Приємно було зустріти серед слухачів діючих вебмайстрів admitad, які використовують у своїй роботі товарний фід. А так само з’явився досить стійкий тренд на наступну тему.

Від власника SEO студії йде ЅЕОшник середньої руки (в нашому випадку його звільнили), робить купонник на wordpress і з мінімальними вкладеннями (принаймні на кінець минулого року) починає заробляти від 150 000 рублів на місяць, в той час як в SEO студії стільки не заробляє ЅЕОшник зі стажем, якщо навіть не головний ЅЕОшник.

Загалом ще один власник SEO студії на стагнуючому на думку Яндекса (а стагнуючому чи) ринку SEO вирішив перейти на світлу сторону CPA. Це означає, що з’явиться ще один (а можливо і не один) якісний проект для залучення цільового трафіку на CPA офферы admitad — приємно). Втім, це логічний наслідок з поста про те, що робити SEO студіям з діректом.

По конференції — все було відмінно, починаючи від трансферу з аеропорту (дуже гарна і приємна в спілкуванні жінка на Honda CRV), готелем, місцем проведення, доповідями, тролінгом, обома «афтепатями», а так само містом, погодою і в цілому атмосферою. Знову ж таки, у другий день конференції було пара доповідей, які були мені корисні. Андрій Чеботарьов багато цікавого розповів про API Яндекс карт — там можна робити багато цікавих речей)).

Афтепаті другого дня приємно порадувало живою музикою. Вокалістка була шикарна, гітарист палив, правда недовго)).

Пост пишу з аероекспрес, тому навіть без фоток, хоча всі вони по суті є тільки в моєму instagram. Як отримаю фото від Діми, додам. Презентацію викладу на блозі admitad. Там є пара цікавих слайдів, які допоможуть знайти напрям до більш високого профіту зі своїх CPA проектів.

Ну а в цілому тренд ринку — починають дивитись на конверсію… Починають. Хоча багато хто вже давно почали, а ті хто не почали, починають. І слава Богу — давно вже пора).

Всім приємної п’ятниці).

Терехов.