Три найбільших конференції України по інтернет-маркетингу

320

Три найбільших конференції України по інтернет-маркетингу: SMM.ua, SEMCamp.ua і Optimization.com.ua.

27 вересня 2013 року в Києві відбудеться Третя щорічна конференція, присвячена маркетингу в соціальних мережах SMM.ua. Реєстрація.

4 жовтня в Києві компанія Promodo проведе конференцію, присвячену актуальним питанням SEO і онлайн-маркетингу на західних ринках. Реєстрація.

18-19 жовтня 2013 року в Києві в конференц-залі готелю «Русь» відбудеться ювілейна V Всеукраїнська конференція «Пошукова оптимізація і просування сайтів в мережі Інтернет». Реєстрація.

SMM.ua

Кому буде корисно?

SMM для вас – не просто котики і друзі в затишному вконтактике? Ви знаєте трохи більше, ніж анекдот про урок алгебри та smm-фахівця? Ви хочете бути в тренді ефективного просування? Тоді ця конференція для вас!

Ця конференція для представників бізнесу, які вже ведуть активності в соціальних мережах або тільки хочуть розробляти стратегію присутності там. Конференція буде корисна для фахівців, які працюють на стороні клієнта і на стороні агентства, для вас основні тренди, нові фішки і цілий оберемок кейсів, на прикладі яких можна багато чому навчитися.

Про програму

Серед основних тем, які будуть підняті на конференції: SMM та стратегія присутності в інтернеті, SMM і бізнес-процеси, як залучати трафік з нових медіа, формування лояльного спільноти і уроки побудови мережі адвокатів бренду, репутації і контент-маркетинги та багато іншого.

Доповідачі:

Ключовими спікерами конференції виступлять зарубіжні фахівці — Mark Vorshall, (Regenbogen AG), Salvatore Russomano, (Jun von Matt), Rohan Fernandes і Костянтин Ляхів, (Miami Ad School Europe).

Крім того, ви зможете почути доповіді Макса Юріна, (Red Keds), Андрія Титаренко, (Peppermint interactive), Даміра Халілова, (GreenPR), Слави Баранського, (Lifehacker), Романа Гавриша, (AIMBULANCE), Валерія Грабко, (PromoRepublic), Юрія Гладкого, (GRAPE Ukraine), Олександри Винокурової, (Телеканал НТН), Павла Педенко, (1+1 Media), Михайла Нестора, (Havas Worldwide Digital), Олександра Круглова, (ВКонтакте), Максона Пуговського, (PRP Ukraine), Данила Шеховцева, (Escape Digital Marketing Group), Світлани Иванниковой, (Риба), Андрія Бузини, (Smetana) і Катерини Девяткиной, (Artjoker). А також доповіді прочитані фахівцями компанії Promodo Євгена Сафонова та Володимира Медушивского.

Тривалість конференції

Загальна тривалість конференції 1 день.

Вартість участі:

з 2 вересня до 20 вересня (включно) — 1 795 грн. (з ПДВ);

27 вересня — 2 100 грн. (з ПДВ).

SEMCamp.ua

 • 1 день
 • 15 доповідачів
 • 6 зарубіжних спікера
 • 14 доповідей
 • 4 майстер класу
 • 350 учасників

Відвідавши конференцію ЅЕМСамр, ви дізнаєтеся про ефективних техніках SEO просування при невеликому бюджеті, інтегрованому підході до контент маркетингу і просування в соціальних мережах, новітніх методах просування в секторі B2B. Ви дізнаєтеся, як просувати інтернет-магазин в США, поліпшити конверсію на мобільних версіях сайту і які інструменти краще всього використовувати відео-маркетингу. Ви почуєте думки провідних вітчизняних і західних експертів, і у вас буде прекрасна можливість поспілкуватися і обмінятися досвідом з західними колегами — визнаними експертами онлайн-маркетингу.

Програма конференції

Конференція SEMCamp — це комфортна і дружня атмосфера для спілкування, інтелектуальних дискусій і нових ділових знайомств.

Аудиторія:

Конференція буде цікава власникам бізнесу, які прагнуть стати лідером у своїй галузі і вийти на західні ринки, а також SEO фахівців, маркетологам, фрілансерам, in-house фахівцям і співробітникам маркетингових агентств і SEO студій.

Доповідачі:

Ключовими спікерами конференції виступлять зарубіжні фахівці — Бас ван ден Бельд (State of Search), Саймон Денс (HouseTrip), Kevin Gibbons (BlueGlass), Адам Кроуфорд (Cheapflights), а також Хосе Тручадо (Expedia). Крім того, ви зможете почути доповіді Кирила Клиушкина (Alconost), Михайла Солодовникова (SemRush), Юлії Палатовской (G5), Руслана Савчишина (MagneticOne). Майстер-класи будуть представлені Віктором Карпенко (SEOProfy), а також фахівцями компанії Promodo Романом Вилявиным, Романом Доброновским, Катериною Сударкиной і Олексієм Васюткиным.

Тривалість конференції

Загальна тривалість конференції 1 день.

Вартість участі:

 • з 26 серпня до 27 вересня (включно) — 1 695 грн. (з ПДВ);
 • 4 жовтня — 2 000 грн. (з ПДВ).

Optimization.com.ua

Конференція Optimization.com.ua – це єдина конференція, що об’єднує експертів і власників сайтів, 2 дні практики, 400+ учасників, два потоку і бонус секція, доповідачі з Google, Modnakasta, Kyivstar, BlitzMetrics, Ogilvy, Wikimart та інші

Це щорічний захід для професіоналів в області інтернет-маркетингу та інформаційних технологій, для учасників ринку електронної комерції і власників бізнесу в мережі Інтернет, а також тих, хто тільки розглядає мережа як спосіб залучення клієнтів. Конференція традиційно охоплює ключові питання і рішення у сфері реклами в інтернеті, створення та просування сайтів в мережі Інтернет, а також інших аспектів інтернет-маркетингу. Це наймасштабніша конференція в Україні, присвячена цим питанням.

Для кого ця конференція?

Optimization.com.ua – це унікальний майданчик, на якій зустрічаються власники і менеджерів інтернет-проектів, представники пошукових систем і фахівці, що надають послуги в області інтернет-маркетингу. Крім цього конференція Optimization.com.ua — це найбільша точка збору експертів ринку.

Щороку відвідують конференцію краще компанії в своїх сегментах, перші особи багатьох провідних інтернет-проектів країни, а також найдосвідченіші експерти. Кожен рік Optimization.com.ua збирає власників інтернет-магазинів, творців технологічних та інформаційних стартапів, маркетологів, фахівців з реклами і дизайнерів, а так само всіх тих, хто бажає отримати детальну інформацію про те, як ефективно побудувати бізнес в інтернеті.

У програмі:

Дводенна конференція буде проходити у двох паралельних потоках. В рамках офіційної частини, крім доповідей, пройдуть дебати у форматі круглого столу, а також спеціальна секція Кейсів та Майстер-класів від провідних фахівців галузі.

Доповідачі: http://optimization.com.ua/conference/2013/presenters/

Доповідачами конференції стануть професіонали провідних компаній України, які працюють на ринку інтернет-реклами та маркетингу, а також незалежні експерти галузі. Серед них: Юлія Савченко (Київстар), Андрій Логвин (ModnaKasta), Mariusz Gasiewski (Google Eastern), Dennis Yu (BlitzMetrics), Владислав Флакс (Owox), Костянтин Леонович (Sape), Сергій Петренко (Яндекс), Ілля Нікулін (Techart) та інші.

Вартість участі:

 • з 14 серпня до 17 вересня (включно) — 1 695 грн. (з ПДВ)
 • з 18 вересня до 11 жовтня (включно) — 2 295 грн. (з ПДВ);
 • 18 жовтня — 2 500 грн. (з ПДВ).

Відвідуйте конференції — це завжди корисно.

Терехов.

Постової — www.netspysoftware.com — нормальна тема.