Поведінкові і яндекс — працює чи ні?

311

Як показав апдейт яндекса 18 січня 2014 року, робота з поведінковими через userator відмінно працює (ми просто набили руку в юзераторе і він нас дуже влаштовує). Та так працює, що навіть я був здивований. Природно, потрібно і сайту хорошою кармою володіти, і настроювач аккаунта userator теж досвід мати, та посиланнями (щоб трафік був) заморочити трохи доведеться.

Палити приклади не буду, до добра це ніколи не приводило)))). Самі розумієте. Під google до речі, кажучи, як і раніше працює трохи інша тема — постові (як вибрати блоги для покупки постових). І тут вирішальну роль грає трафік з цих блогів. Тобто як би він повинен бути, причому не стільки на самому блозі, скільки в пості, в якому розташована ваша посилання, причому бажано просити автора ставити її в серединку.

Але… весь цільової ру трафік в яндексі. Комерційний тобто. І доводиться морочитися там. Ось і колеги вирішили допомогти — анонсували послугу налаштування облікового запису userator (не без моєї наводки, звичайно). Ми з ними зібрали непоганий практичний досвід і настала пора їм ділитися. Всі контакти за посиланням вище.

Скільки все це триватиме?

Я маю на увазі скільки ще яндекс буде дозволяти таким чином сайти в топ піднімати? Складно сказати — в даний момент тема працює і гріх їй не користуватися. Як мені здається, буде жити ще мінімум півроку. Але не здивуюся, якщо здохне в лютому… Яндекс непередбачуваний :).

Соціальні сигнали

З ними можна непогано працювати. Цікаві практичні приклади розповім на семінарі admitad 28 січня в Москві. Суть приблизно така: використовуючи інфоприводи і масові разові соц сигнали, можна з видачі яндекса віджимати пошуковий трафік. Саме віджимати, при цьому не світитися в топі.

Світитися в топі

В топі бути — це звичайно добре. Але доброзичливців завжди вистачає, щоб за рахунок не самої білої заздрості спробувати викинути вас з топа не за рахунок просування своїх ресурсів (в першу чергу), а за рахунок банального спаму (за всіма факторами) ваших ресурсів. На жаль, це є наші реалії. Та воно й зрозуміло, трафік — це гроші!

Будуть питання, задавайте в коментарях. Будуть приватно-інтимні питання — пишіть на пошту, але швидше за все я відразу відправлю вас сюди. Успіхів!

Терехов.