Чи Будете ви купувати посилання для своїх проектів в 2014 році

312

Постової — не знаєш куди вкласти і є від 200$? Сигнали від компанії Signalsforbinaryoptions дають 80% профіту!

Питання залишається відкритим і мені цікаво знати думку своїх читачів. Дядя Саша з яндекса сказав що в московській комерційної видачі посилання перестануть враховуватися. Плюс, буде жорсткі санкції за накрутку поведінкових факторів.

Якби не одне але — інша видача «типу» залишається без змін. Це перше — не однієї Москвою вебмастера живуть. Ще прийшов інсайд (не буду говорити від кого зі зрозумілих причин), що нічого в московській видачі не зміниться. Нічого. Так само будуть працювати посилання і грамотна накрутка поведінкових. Ми крутимо через userator і задоволені результатами по Москві і Пітеру.

Це може бути з двох причин: або ще не почалося, або нічого не буде.

Судячи по всьому инсайдам, спілкуванням, результатами та обговорень я схиляюся до другого — у найближчі півроку нічого нового не буде. Тому працюємо далі за цією схемою: створення сайту, внутрішнє SEO, індексація, видимість в топ 100, видимість в топ 50, юзератором в топ 5. Трафік і профіт.

Питання — ви посилання то будете купувати? А поведінкові крутити?

Ми будемо і посилання купувати, та поведінкові крутити, поки вони працюють, що наочно показав вчорашній апдейт яндекса ?

Терехофф