Як познайомитися і запросити на побачення!!!!

578

Як вицепіть дівчину з Тиндера на побачення. Отже, юзернейм, ми вже , кому ставити лайки на сайтах знайомств і в додатках типу Тиндера, а кому ні. І що там з нею робити. Міцно пам’ятай, що це, по — перше, статистика – вот тут роляет принцип великих чисел. Як і скрізь – чим більше спроб, тим більше ймовірність успіху. Плюс в тому, що в Інтернеті відмова не так образливий. Тим більше що зараз у цих додатках все так влаштовано, що ти бачиш тільки тих, з ким у тебе збіг (взаємний лайк).

А вже кого ти там лайкал три дні тому – ти вже й не згадаєш. По — друге, бабам пишуть більше, ніж вони. Так що конкуренція вище – враховуй це. Перше враження про тебе складається з фото. Так що не пошкодуй часу і грошей і піди в фотостудію. Демонструй все, що можеш в матеріальному плані – годинник на руці, себе в машині, себе в машині з годинником на руці. Один кекс довів це, створивши дві анкети – в одній розмістив своє фото, в іншій своє фото в машині. Здогадаєшся, на яку анкету було більше відгуків. Якщо машини немає, не парся. Зараз тачку можна взяти напрокат на день чи на місяць. Це до питання про те, що тян буде питати на побаченні, чому ти приїхав на тролейбусі. Ну, або можеш сказати їй, що «машина в ремонті».

Деякі хлопці в наш час взагалі вважають, що з — за шматка *изды не варто так перейматися і можна просто поїхати в салон до повій. Це неоднозначне рішення, так як з одного боку є природна гидливість, а з іншого чесно завалена в ліжко дівка для самооцінки набагато краще путани. Але… у чому відмінність багатьох сучасних «панночок» від повій рішуче незрозуміло. Та й така стратегія, будучи застосована масово, зіб’є з ТП їх пиху. Якщо ніхто не буде повзати перед ними на колінах, а просто буде зливати накопичилася напруга з професіоналками, то ТПшки залишаться наодинці. Ліричний відступ: був такий відомий совковий пейсатель — емігрант Аксьонов, який в епічній сазі . Тут думки різняться – хтось каже, що треба відразу попереджати про те, що це просто секс. Щоб не було зайвих образ. Хтось вважає, що можна сказати вже після. Тепер ти все знаєш, юзернейм.