Admitad запрошує в admitad lounge

357

Москва, 21 січня 2013 р. admitad, що лідирує в Росії мережу партнерських програм з більш ніж 140 партнерськими програмами і 80 тис. вебмайстрів, оголошує про відкриття admitad lounge клубу.

Концепція admtiad lounge : Тут бізнес і вечірка зливаються в єдине ціле! У admitad Lounge немає нудних презентацій. У admitad Lounge не закінчують в 18:00 і не розходимося по домівках. У admitad Lounge будуть розважатися до ранку. admitad Lounge – це серія вечірок, які 2 рази в рік будуть збирати друзів і партнерів admitad, щоб відтягнутися по-дорослому і підірвати московську ніч!

Результат: Більше контактів & Більше знайомств, Більше бізнесу & Більше задоволення, admitad Lounge – це те, що потрібно всім нам!

Сьогодні запрошують на першу вечірку admitad lounge, яка відбудеться 21 березня 2013 р.

Чому ви зобов’язані бути на admitad lounge?

Ключова проблема ринку партнерського маркетингу в Росії полягає в тому, що він ще дуже і дуже «сирий» порівняно з європейським або американським — більшість вебмайстрів не спілкуються один з одним, бо вони бояться, що інший вебмастер вкраде його ідею та спосіб отримання трафіку і буде на цьому заробляти. Саме в цьому і полягає глобальна проблема російського ринку партнерського маркетингу. Вихід є – Спілкування! Не бійтеся спілкуватися один з одним, не бійтеся обмінюватися думками, розповідати про свої помилки і проблеми і про те, як ви їх вирішили/вирішуєте. Адже тільки коли ви всі разом, ви — єдине ціле, і тільки від вас залежить майбутнє Російського Affiliate ринку.

Саме тому ми вирішили відкрити admitad lounge клуб, де ви зможете поспілкуватися та подружитися не тільки з веб-майстрами, але і з рекламодавцями, з якими ви працюєте. Ви також зможете обговорити спеціальні умови, зможете розповісти більше про свого бізнес — моделі, і як ви плануєте її покращувати, адже партнерський маркетинг — це довгострокове співробітництво. І, звичайно ж, ви зможете поспілкуватися з нашою командою Admitad запрошує в admitad lounge

У admitad lounge все безкоштовно, але гості будуть допускатися за списками.

Для того, щоб потрапити в список, вам необхідно пройти реєстрацію та наступну модерацію на сайті admitad lounge.

P. S цей заходи ми будемо проводити кожні 6 місяців Admitad запрошує в admitad lounge т. е 2 рази в рік.

Від себе хочу сказати, що це буде такий собі мікс між паті і традиційним застіллям, де одні, у яких є цікаві пропозиції для вебмайстрів зможуть знайти тих вебмайстрів, які зможуть зробити цікаве пропозиції для тих, у кого є цікаві пропозиції для вебмайстрів.

Грубо кажучи, це захід, де можуть зустрітися двоє розумних: продавець трафіку (у якого трафік є) і покупець трафіку (яким потрібен трафік).

Я там буду, 21 березня внесено в календар. Так що до зустрічі.

Терехов.