MoneySpider — агрегатор бірж статей для монетизації сайтів

281

Сервіс MoneySpider — це агрегатор бірж статей, який дозволяє автоматизованим чином збирати заявки з усіх бірж статей, замовляти для даних заявок контент і автоматом публікувати на вашому сайті.

По суті справи MoneySpider — це автомат по заробітку грошей на тематичних сайтах без активної участі власника. Зареєструвався, налаштував і забув. А згадувати треба тільки під час виплат :). MoneySpider — агрегатор бірж статей для монетизації сайтів

Був у мене один сайт, який ніяк не хотів продаватися, але в той же час на ньому приємні для заробітку на посиланнях пузомірки. Я для тесту додав його в біржу MoneySpider. Заявки не змусили себе довго чекати))

MoneySpider — агрегатор бірж статей для монетизації сайтів

І навіть дуже активно

MoneySpider — агрегатор бірж статей для монетизації сайтів Можна поставити автомат і все буде працювати і без вашої участі — всі вступники заявки будуть оброблятися системою і публікуватися у вас на сайті. Для цього потрібно:

  • вказати ціну бажаних заявок у налаштуваннях майданчика
  • у вкладці «Аутсорсинг» вибрати варіант Розміщення та написання»
  • нижче вказати логін і пароль редакторського доступу (він використовується для розміщення статей)
  • вказати перелік тематик для розміщення.

Цього достатньо для початку роботи сайту в системі автоматично — залишиться тільки виводити гроші з аккаунта MoneySpider.

Партнерська програма MoneySpider

Ну без партнерки нікуди ?

У сервісі MoneySpider відкрита партнерська програма. Залучайте в нашу систему сайти і отримуйте 2,5% доходу від кожного з них. При цьому кількість сайтів і дохід не обмежені. Ви можете розповідати про наш сервіс друзям, партнерам, знайомим, співрозмовникам на форумах та конференціях, і це буде вигідно як їм, так і вам.

Ось до речі моя партнерська посилання — http://moneyspider.ru/f09696910bdd874a99cd74c8f05b5c44.

Для повноти картини я поставив кілька запитань засновникам сервісу, деякі були пов’язані з посиланнями та Яндексом. Рекомендую стартаперам звернути увагу на те, як вони побудували свою роботу.

Гроші

MoneySpider заробляє на комісії, яка стягується з кожного, хто приходить від рекламодавця завдання. Її розмір — 15%. Всі інші сервіси, які інтегровані в систему, не приносять прибуток. Так, наприклад, виконання завдань копірайтерами оплачується веб-майстрами без комісії зі сторони системи, прискорення індексації заявок здійснюється за рахунок MoneySpider.

Зараз стартап вийшов на операційний прибуток. Клієнти-вебмастера заробляють більше, ніж якщо б працювали безпосередньо з біржами, в першу чергу на економії свого часу. А час зараз дуже дорогий ресурс. Серед клієнтів є вебмайстра з десятками сайтів, які працюють з MoneySpider, щоб не витрачати багато часу на роботу з кожною біржею окремо.

Більш того, багато сайтів отримують потік заявок зовсім не бірж, а від власних замовників системи. На даний момент ціна копірайтингу в системі єдина для заявок з усіх бірж, і становить 40 рублів за 1000 символів.

Сайти В першу чергу MoneySpider цікавлять власники майданчиків, а не сателитчки. На етапі додавання в систему сайти проходять модерацію. Автоматична система модерації досить ліберальна, після попадання в сервіс сайт проходить більш жорстку ручну перевірку модератором. Після підтвердження права в системі сайт переходить на додавання і прив’язку в біржах.

Індивідуальні опису вводяться модератором вручну, він налаштовує параметри, щоб одержуваних заявок було максимально багато, при цьому враховуючи інформацію, яка зазначається вебмайстром після реєстрації в системі. Для внутрішніх рекламодавців сайт стає доступним відразу після його реєстрації в сервісі. Зараз команда проекту, що складається з 6 чоловік (без урахування штабу копірайтерів) думає над відкритим оптимизаторским доступом, так як в систему приходить все більше таких звернень від SEO-компаній і приватних оптимізаторів.

Скоро на MoneySpider з’явиться кабінет оптимізатора, а у вебмайстрів – ще більше заявок. Зараз у системі є вже свої рекорди. Наприклад, сайт, на який в один день прийшло 45 завдань, і вебмастер зміг виконати їх все сам без аутсорсингу, який можна замовити у системи. На сьогодні в MoneySpider понад 4200 майданчиків.

Стратегія

Скасування посилань MoneySpider не боїться, але визнає, що вплив посилань на просування буде трохи знижено в перспективі. Але посилання все одно будуть потрібні, і тут будуть важливі умови їх розміщення. Сервіс, який заснований на написання унікальних і тематичних статей буде і в майбутньому хорошою підмогою. До того ж, вже зараз близько половини завдань в системі складають замовлення на написання і публікацію коротких і докладних оглядів, SERM-статей, які пишуться про сайт або продукт оптимізатора, для людей. Є тенденція зростання замовлення іміджевих матеріалів, коли ключові слова вказуються, але не є посиланнями. Посилання ставиться одна, внизу тексту статті, і веде на головну сторінку сайту. Крім того, MoneySpider змушує свої сайти розвиватися. Ідеологія системи зводиться до простої логіки. Посилання – це цілком природне явище. Але розміщувати статті з посиланнями та не проводити на сайті розміщення цікавого контенту, не робити паралельно кроки до сайту для людей – це вірний шлях до зниження прибутку і можливостей монетизації сайту в недалекому майбутньому.

Резюмуючи

На даний момент виходячи з власних спостережень можу сміливо заявити, що посилання якщо навіть і «відключили», працювати вони не перестали. Значить і купувати їх будуть, а значить будуть платити :).

Сервіс MoneySpider регулярно проводить акції, в ході одного з яких, наприклад, iPad4 отримав клієнт сервісу MoneySpider, який за зазначений період додав найбільша кількість активних сайтів і зняв про це відео.

Зареєструватися moneyspider.ru і почати заробляти на автоматі.