CyberMarketing 2012 — повинен там бути…

299

Осінь, як завжди, насичена різноманітними заходами порівняно з літом — часом відпусток. Хоча і влітку конференцій було чимало, дві з них мені навіть вдалося відвідати. 12 жовтня 2012 року відбудеться найбільша подія в сфері інтернет-маркетингу CyberMarketing 2012. Конференція пройде в Москві за участю провідних експертів, а її ключовим напрямком стануть практичні вирішення питань пошукового просування.

Конференція розрахована на один день, включає 7 доповідей та круглий стіл. Її формат передбачає живе спілкування з доповідачами, що дозволить учасникам задати актуальні питання та отримати на них вичерпні аргументовані відповіді з вуст провідних експертів галузі.

  • Олександр СИДОРОВ, Керівник служби Безпечного Пошуку Яндекса
  • Євген ПОШИБАЛОВ, Керівник Sape.ru
  • Микола ЄВДОКИМОВ, Керівник проекту SeoPult.Ru
  • Андрій ВОРОПАЄВ, Генеральний директор компанії «Трилан»
  • Сергій ЛЮДКЕВИЧ, Начальник відділу аналітики WebEffector
  • Ілля НІКУЛІН, Генеральний директор групи «Текарт»
  • Сергій КОКШАРОВ, Експерт-аналітик в галузі пошукової оптимізації, автор блогу Devaka.ru

Відмітна особливість конференції CyberMarketing — однопоточность, тобто всі доповіді проходять в одному залі. Це дозволяє уникнути поверхневого обговорення тем і забезпечує максимальну фокусування, кожному буде доступна абсолютно вся корисна інформація.

В рамках конференції CyberMarketing — 2012 пройде традиційна Виставка провідних компаній галузі, де будуть представлені професійні розробки і продукти для всіх фахівців з інтернет-маркетингу.

Згадуючи торішній CyberMarketing, зустрічі з кількома своїми клієнтами прямо на конференції, отримання нових прямо на самій конференції, зустріч зі старими добрими друзями, з яким вдається перетнутися тільки на CyberMarketing, хочеться потрапити туди знову і послухати доповідачів, яких вдається послухати тільки на CyberMarketing. Це Євген Пошибалов, Микола Євдокимов, Олександр Сидоров та інші. Ну а фуршет з неформальним спілкуванням і палевом тим… Знову ж спільні «движухи», на конференціях простіше домовитися…

До зустрічі на CyberMarketing і спасибі команді SeoPult за запрошення. Повинен бути ?

Терехов.