Скільки коштує твіт з @lentaruofficial і @adagamov

379

Оголошення — Леха змінює красиве купе на хороші сайти! Якщо потрібна машина, то подивіться.

Ретвіти можна купувати багато де. Причому для різних цілей вартість ретвіти починається з 2х рублів і закінчується тисячами рублів для акаунтів з десятками тисяч фоловерів. Ретвіти можна купувати як безпосередньо, так і через біржі. До речі, можу підігнати контакт, у якого безпосередньо можна автоматом купувати ретвіти кожного вашого твіти. Подробиці через контакти.

На більшості бірж вони є тільки кількісними пузомеркамі і не дають трафік. Тільки лічильник. На даний я знаю і користуюся тільки однією біржею, де можна купити твіти і ретвіти ну дуже жирних і природно живих твіттер акаунтів причому за відносно невеликі гроші…

Йдемо значиться в rotapost щоб купити ретвітів… так-Так, твіти живих користувачів я купую в rotapost.

Скільки коштує твіт з @lentaruofficial і @adagamov

Скільки коштує твіт з @lentaruofficial і @adagamov

Акаунти я знаю, де їх читаю, але от вартість твіту мене дещо здивувала. За 100 рублів кожен. Якщо подивитися на фоловерів… Уявіть скільки це трафіку??? Та за такі символічні гроші…

Ну я вирішив, що варто спробувати :). Судячи з хрестиками ви можете зрозуміти, що в заявці мені відмовили, що в прицнипе логічно :). Ти офігів, скаже Рустем Адагамов (погуглите, хто такий). Ти офігів, скажуть у стрічці ру за завдання, яке я їм відправив.

От цікаво, Адагамов з недавнього часу сказав що буде у себе продавати рекламу в блозі drugoi.livejournal.com. Ну добре, трафа багато, реклама ну як мінімум пару тисяч баксів буде коштувати. Але навіщо твіттер так дешево монетизувати? Чому 100 рублів за твіт, а не 1000? Або 5000? Адже у нього там аудиторія мама не горюй. Ну да ладно з ним, гроші є гроші, заробляти йому якось треба, щоб годувати свій кайєн.

Але ось є непонятки зі стрічкою ру. Навіщо їй монетизувати свій твіттер аккаунт? Невже грошей з реклами не вистачає, або з выкативанием нового дизайну з трафіком зовсім стало погано, і вони вирішили підзаробити на твіттері? Невже у них все так погано?

З іншого боку — 10 рекламних твітів на день, вже 1000 рублів. В місяць 30000 рублів. Теж гроші…Потім може здогадаються, що продавати твіти можна дорожче, причому відразу ж зі статтями на сайті — комплекс так званий: стаття з посиланням, твіт і всі справи. А це і трафік, і ретвіти, і продаж, і позиції…

Адагамову можна запропонувати зробити те ж саме. До речі блогу Іншого в ротапосте немає. Мабуть ще не здогадався заробляти на постових… Такі справи.

Терехов.

Постової — практичні курси SEO