MaximalProfits.com забезпечить вебмайстрам дохід у 1440 рублів за 1000 відвідувачів

375

Партнерська програма по монетизації мобільного трафіку MaximalProfits, яка використовує WAP-click і систему мобільних передплат, стартувала 17 жовтня. Рішення MaximalProfits вже визнано в 1,8 разів більш прибутковим, ніж аналогічні сервіси.

«Саме на наших продуктах власники одного з найбільших в Росії білінгом мобільної комерції заробили свої перші, по-справжньому великі гроші»

MaximalProfits пропонує новий підхід до використання мобільного трафіку, гарантуючи середній дохід для власника сайту в розмірі 1440 рублів на 1000 відвідувачів вашого сайту. Варто відзначити, що додавання інструментів монетизації не призведе до падіння відвідуваності сайту.

Засновник системи MaximalProfits Максим Профітів стверджує, що спеціально приурочила випуск нової партнерської програми до Міжнародного дня боротьби за ліквідацію злиднів, 17 жовтня. «Саме на наших продуктах власники одного з найбільших в Росії білінгом мобільної комерції заробили свої перші, по-справжньому великі гроші», — додає Максим Профітів.

Програма MaximalProfits використовує інструмент WAP-click, який дозволяє монетизувати трафік сайту будь-якої тематики, без відправлення SMS. Це істотно розширює можливості для заробітку і відрізняє нову пропозицію від інших партнерських програм. Підключення сайту до програми MaximalProfits займе не більше 5 хвилин, і за складністю можна порівняти зі вставкою відстежують скриптів Yandex.Метрика на Ваш сайт.

MaximalProfits працює за таким принципом: спочатку система мобільного підписки направляє користувача на одну з «посадочних» сторінок. Після цього він потрапляє на сторінку підтвердження підписки, де вже вказано його мобільний номер, і все, що потрібно зробити — це погодитися з правилами і ціною, натиснувши кнопку підтвердження. При цьому програма відбирає тільки відповідних користувачів, перевіряючи їх IP і операційну систему. Невідповідні відвідувачі розподіляються за принципом, обраним вебмайстром.

Система MaximalProfits розроблена командою, яка має десятирічний досвід створення приватних партнерських програм, націлених на монетизацію користувачів. Докладна інформація про новому реченні, а також відповіді на часті запитання представлені на сайті http://www.maximalprofits.com/.

Контакти:

Максим Профітів

[email protected]

skype: maximalprofits.com