ASUS Eee PC: легше легкого

304

Три «E» у назві модифікації персонального комп’ютера ASUS Eee PC – це абревіатура, що означає у перекладі: «Легко грати, вчитися, працювати». До цього девізу компанії-розробники Intel і ASUSTeK, могли сміливо додати ще й «легко носити».

Ноутбуки цієї серії в дійсності є ультралегкі. Щоб підкреслити їх особливість, випадання із загального ряду мобільних комп’ютерів, для подібних PC спеціально навіть було придумано «власне» назва – нетбуки.

Якщо врахувати, що модель ASUS Eee PC мають масу в межах одного кілограма (плюс-мінус 100 г), то стає відразу зрозуміло: модель створювалася для тих, хто в дорозі.

Випуск пристроїв нову серію лептопів був запущений в 2007 році і з кожним роком популярність їх зростає. Цей субноутбук прекрасно працює з різними операційними системами, як Windows, так і багатьма альтернативними: Ubuntu (Eeebuntu), Android, Arch Linux та іншими.

Переваги netbook

Для зберігання інформації тут зазвичай використовується, на відміну від типових ноутбуків, нескладний пристрій, іменоване жорстким диском, а SSD – твердотільний накопичувач.

Переваги Solid State Drive (SSD) перед традиційним вінчестером незаперечні:

  • скорочення витрати енергії;
  • прискорення завантажувального процесу;
  • стійкість до механічних впливів.

Однак SSD поступаються жорстким дискам за обсягом збереженої інформації.

Ноутбуки цієї серії, безумовно, орієнтуються на сучасного, мобільного і, можна додати, молодого жителя мегаполісу. Отримавши
у розпорядження практично повну функціональність ПК, щасливого володаря ASUS Eee PC купівля особливо не розорить. І це ще один фактор, який залучає студентську аудиторію. Крім того, функціональний Wi-Fi , слоти для карт пам’яті стандарту SDHC забезпечують високу ефективність роботи пристрою.

Не можна не відзначити, що розробники, вивчивши потреби ринку, стали забезпечувати сучасні моделі лептопа 250-гігабайтними жорсткими
дисками, зберігши як і раніше високим показник автономної роботи, який становить у середньому 5 годин.

Серія нетбуків вийшла надзвичайно вдалою, що підтвердили прекрасні відгуки покупців і зростаючі обсяги продажів.

За даними сайту http://laptop-asus.ru/.