10 плюсів роботи в ніші ЕСЕЙ баксовыми виплатами

389

Катя, директор з розвитку партнерської програми Edu-Affiliates.com по моїй наполегливій прохання розповіла з десяток плюсів і нюансів цієї ніші, причому нормальним і зрозумілим мовою. В кінці приємний бонус кожному читачеві на 100!!! баксів)))).

Основні тези: реально біла тема, яку можна пропхати в adwords, легко приймають у ФБ і инстаграме, можна запхати промокоди в топові купонники, в youtube взагалі поле неоране. Цей той поїзд, куди зараз спокійно можна влізти і заробляти гроші в баксах.

Отже, десять плюсів роботи в эссейной ніші.

1) реклама Adwords

Эссейная ніша забанена Adwords (це особисте рішення Adwords), при цьому бізнес білий, абсолютно легальний і ніяких проблем з реєстраторами, платіжними система і т. п. не було і не буде. Це не казино і не фарма.

Реклама в Adwords по цій ніші у видачі крутиться, є варіант просування з клоакингом і обходом модерації. Також, використовують білі шаблони під едитинг з яких клієнта можна передавати прямо на сервіс замовлень. Одним з варіантів обходу модерації може бути реклама за некомерційним ключу з додаванням розширеного списку мінус слів.

Ось таку рекламу можна побачити по ключу write my essay

10 плюсів роботи в ніші ЕСЕЙ баксовыми виплатами

По ключам «buy essay» і «essay writing service» реклами немає взагалі. Потрібно бути обережним з вибіркою ключів при створенні компанії. Список ключів, з яким, швидше за все, виникнуть проблеми при модерації:

 • custom essay
 • order essay
 • paper help
 • custom writing
 • writing help
 • buy essay
 • essay writing service
 • essay service
 • online essays

Є інформація, що на оголошення в эссейной ніші в Adwords часто дають добро коли не сезон (на початку січня 2017 аппрувили абсолютно всі) і жорстко банять коли починається сезон. Це можна взяти до уваги при PPC просуванні.

Так само важливо грамотно таргетувати кампанії. Наприклад, не тільки США, а й по інших напрямках — менше конкуренції на Канаді, Англії, Австралії, Нової Зеландії.

2) Пошукової трафік і вибір ключів

Основними джерелами трафіку є: рев’ю (огляди), тематичні прокладки (сателіти), дори. Типи ключів використовуються при видобутку пошукового трафіку можна умовно поділити на три категорії: комерційні, інформаційні, нецільові.

Комерційні ключі, які приваблюють потенційних клієнтів, наприклад buy essay і тд.

Інформаційні — нецільові, але привертають потенційних клієнтів. Наприклад, ключ narrative essay використовують юзери, які не збираються купувати послуги з написання робіт, але цікавляться темою і можуть купити в майбутньому.

Нецільові ключі — будь траф, пов’язаний з навчанням. Наприклад how to write essay. За такими пошуковими запитами відбувається конверсія вкрай рідко.

Важливий момент — при таргетинг, потрібно вибирати такі країни як : США, Англія, Австралія, Нова Зеландія, і виключати : Пакистан, Індію, Кенії, Малайзію, Філіппіни.

3) Дисертації (великий куш)

Весь рік клієнти замовляють дорогі типи робіт, і по цьому одноразова комісія вебмастера може бути досить високою. Середня ціна дисертації — $2500, вебмастер отримує з одного такого замовлення — $1250. Ціна даного типу роботи залежно від тематики, термінів виконання і кількості сторінок. Вартість однієї дисертації досягає $6000 — 8000. Приклад з прибутку такого типу робіт за червень 2016:

10 плюсів роботи в ніші ЕСЕЙ баксовыми виплатами

4) Сезонність

Академічні роботи ( зокрема есе) замовляють постійно, але є і особливо спекотні сезони: з вересня по грудень і з лютого по липень — найвищі сезони. Найбільш активні місяці з продажу — Жовтень, Листопад, Квітень.

Поза сезону трафіку з академічних робіт стає менше, і більш популярними стають такі типи робіт : резюме, дисертації, тези, вступні есе (admission essay, application essay).

В літній період (липень, серпень) найпопулярнішими типами робіт є дисертації і admission essay. Нижче наведено ТОП-20 найбільш затребуваних академічних робіт в эссейной ніші.

75% трафіку припадає на такі типи робіт:

 • Essay
 • Research paper
 • Case Study
 • Term Paper
 • Coursework
 • Application essay
 • На інші типи робіт припадає 25% трафіку:

 • Article review
 • Article critique
 • Proofreading
 • Company manual
 • Math/Statistics/Finance problems
 • Thesis paper
 • Rewrite
 • PowerPoint Presentation + Speaker Notes
 • PowerPoint Presentation
 • Admission essay
 • Assessment
 • Book review
 • Editing
 • Dissertation
 • 5) Висока лояльність клієнта

  Эссейная ніша характеризується великою кількістю ребиллов і довгим терміном життя клієнтів (середній термін життя клієнта — 1,5 року).Тим не менш, у практиці edu-affiliates.com є клієнти, які роблять замовлення протягом 5-6 років. Середня кількість ребилов з одного клієнта в ніші — 5-6, але і ця цифра не показник. Існують клієнти, кількість замовлень яких вже досягла 1000 і вони продовжують замовляти. Навіть у випадку тимчасового зменшення кількості трафіку (сайт просаджується у видачі, вилітають прокладки) ребіли все одно приносять постійний пасивний дохід, т. к. клієнт, якого ви привели один раз, робить замовлення знову і знову. Приклад прибутковості від ребилов за березень 2017 (трафік вебмастера тимчасово просів)

  10 плюсів роботи в ніші ЕСЕЙ баксовыми виплатами

  Лояльність клієнта дуже залежить від сервісу, який обслуговує клієнтів. В edu-affiliates.com це знають і постійно працюють над поліпшенням якості обслуговування. При наявності професійних райтерів та 24/7 саппорт, клієнти постійно повертаються і повторно замовляють роботи.

  6) Discount marketing

  В edu-affiliates.com системі ви можете генерувати дискаунт і купони без обмежень. Купони дуже добре працюють в эссейной ніші. Їх можна розміщувати і рекламувати де завгодно, як і дискаунт : на форумах, особистих блогах, в соц. мережах, закритих групах. Реальний приклад прибутку:

  Один з партнерів розмістив купони на сайтах: https://essaycoupons.com/ і www.retailmenot.com. Ось така статтею за березень 2017 по продажу виключно з цих купонів:

  10 плюсів роботи в ніші ЕСЕЙ баксовыми виплатами

  Поки дуже мало вебмайстрів користуються цим прийомом, тому що не всі знають, що це потужний інструмент для отримання конверсій.

  7) Реферальная система

  Реферальна програма також є додатковим джерелом пасивного доходу. Все, що потрібно — це привести тлумачних сеошників, арбітражніков і вебмайстрів, і ви отримуєте відсоток від їх заробітку безстроково (до 7% від доходу рефералів). По суті, реферальная система в эссейной ніші не особливо відливається від інших і працює за тим же принципом, але оскільки ніша Есе ще не забита знайти нових вебмайстрів набагато простіше.

  8) Соціальний трафік

  Трафік з соціальних мереж останнім часом стає все популярнішою в эссейной ніші. Поки що всі рекламні кампанії в facebook, instagram, youtube, reddit аппрувят, ніяких обмежень за эссейной тематики немає. Всі можливості з видобутку трафіку з соц. мереж поки не розкриті і зараз в edu-affiliates досліджують дане питання, але точно можуть сказати: крім запуску рекламних кампаній в соціальних мережах можна створювати тематичні групи для студентів, використовувати хештеги з назвою університетів/міст/студентських спільнот. Писати відгуки і записувати відео огляди на послуги з написання академічних робіт. Є де і чим розвернутися.

  9)White Label

  В ніші прийнято топам з великою кількістю клієнтів створювати WL (white label) — власні сайти в эссейной ніші під власним брендом. WL найкраще підходить вебмайстрам, які займаються SEO просуванням.

  При створенні WL репутацією свого бренду потрібно займатися з нуля, т. к. новий сайт не є трастовим. Створення власного бренду має клієнтів до повторних замовленнях, але багато залежить, звичайно, знову ж таки, від ПП, і якості надаваних послуг.

  Edu Affiliates надає послуги з розробки WL останні 2 роки. Команда Edu Affiliates розробляє потужний движок, який дозволить створювати і розробляти WL сайти клієнтів в автоматичному режимі.

  10) Схеми виплат і комісій

  Эссейная ніша характеризується гнучкою системою виплат, т. к. це цілком легальний бізнес. В залежності від якості сервісу ПП в ніші низький показник відмов. В цілому, прийнято топовим вебмайстрам не враховувати рефаунды. Таких понять, як NET30, NET15, холды, скраби, у ніші не існує. В основному всі виплати робляться в певне число кожного місяця або за запитом протягом 2-3 днів.

  Резюмуючи

  Цікава БІЛА тема з довгими ребиллами. І бонус для читачів terehoff.com — 100 баксів на баланс при реєстрації за цим посиланням.

  Обіцяний бонус при реєстрації за цим посиланням ви отримаєте бонус на рахунок у розмірі 100$.

  Реєструйтеся, не чекайте манни небесної, вона не приходить до тих, хто чекає))). Реєструйтесь і заробляйте.