Про важливість унікальних анонсів

535

Спонсор відкликання — виграй Android-смартфон. Дай кілька корисних порад, чого не вистачає на сайті бюро перекладів?

Про важливість унікальних анонсів

У кейсі Мауле про це начебто сказано, вже не пам’ятаю, на сам факт того що це важливо — значить треба розповісти. Про це вже говорила Олена Камська, повторюся і я.

Що на wordpress, що на Vbulletin, що на drupal, що на будь-якому іншому двигуні є сторінки статті/пости, є сторінки з анонсами. Анонс повинен відрізнятися від статті. По суті справи анонс — це ємне й унікальне опис статті. Якщо ви раптом не будете лінуватися, і для кожного поста/статті будете писати своє окреме опис анонсу, то ви зменшите кількість дубльованих текстів на сайті, яких в більшості випадків так і за очі :).

Як це виглядає

Ось як це виглядає на головній (на морді)

Про важливість унікальних анонсів

Ось як це виглядає на сторінці самого посту.

Про важливість унікальних анонсів

Подібності знаходите? Особисто я знайшов однакові тексти, причому вони розташовані на різних адресах. Ось це дійсно біда.

Для персонального блогу з розуму це не дуже страшно. Тут трафік з інших джерел йде, хоча й з пошуку теж. А ось для молодого сайту це може бути небезпечно. В цілому подібні дублі не стільки мінус, скільки відсутність плюса — бонус при ранжируванні. А якщо цей бонус отримати практично безкоштовно — чому б їм не скористатися?

Як це зробити

Дуже просто. Прямо в адмінці при написанні поста нижче після редактора є поле «Цитата». Ось туди й треба ввести текст унікального анонсу.

Про важливість унікальних анонсів

Туди вам і дорога! Якщо ваша тема wordpress не налаштована під висновок анонсів-цитат. Її треба допилити. У пості про розповідь Олени (посилання вище) сказано як це зробити.

До речі щас все більше і більше балдію від роботи з біржею contentmonster.ru. Це біржа для людей. Пам’ятаю як у них все починалося з посади історія одного стартапу, який став бізнесом. Якраз тоді цей пост був опублікований абсолютно безкоштовно, тому що був цікавий як мені, так і аудиторії блогу. Плюс партнерська програма…

Зараз біржа проводить чергову акцію. Точний зміст не скажу, але частину грошей, витрачених на завдання вам повертають на рахунок. Для цього промокод terehoff або реффка http://contentmonster.ru/?r=1170.

Статті в 2000-2500 символів виходить по 2 бакса. І це копірайт. Який індексується яндексом на ура.

Терехов.

Постовий, який виграв Grazer на аукціоні в твіттері: практичний пост на тему як скласти семантичне ядро сайту з прикладами.