Кейс Binomo — відеоблог для заробітку на бінарних опціонах

334

BinParter прислав мені кейс про заробіток на бінарних опціонах за допомогою YouTube каналу. Далі публікую історію YouTube блогера від першої особи.

Вітаю всіх! Сьогодні я розповім, як став видеоблоггером в тематиці бінарних опціонів.

Бінарні опціони в Росії почали активно розкручуватися кілька років тому. Це ризикований, але дуже дохідний інструмент для того щоб заробляти сидячи вдома. А хто про це не мріє?

Чому саме відеоблог?

Зрозуміло, до цього я ніколи не знімав відео. Але зате завжди цікавився фінансової тематикою і непогано розумів, що там до чого.

Я люблю хороші фільми, серіали і вважаю, що відео — це взагалі чудова річ, тому що жива людина в кадрі викликає набагато більше довіри, ніж всі ці тексти про BMW X6 в 17 років і так далі. До того ж у мене не було великих бюджетів на рекламу, а цікавим відео люди діляться один з одним. Картина складалася.

Я подивився, що вже було на Youtube до того часу і, звичайно, побачив гарну роботу, так і відвертий шлак: дуже часто видно, що людина не спромігся розібратися в темі, прочитати пару статей, про які збирається розповідати, а просто сліпо копіює те, що вже принесло комусь гроші. Ще видно, коли завчений текст, а емоції виглядають натягнуто. Це відразу «палітся» глядачем, будьте впевнені.

Я вирішив, що не буду повторювати помилок інших. Відразу скажу, що я ніфіга не професійний актор, а просто попрацював трохи більше за інших. Це така ж робота, як і будь-яка інша — просто замість стукоту по клавіатурі ти працюєш на камеру. Мені стукати по клавіатурі не подобається, тому я почав готувати сцену».

Студія будинку

Ось як я міркував: ми рекламуємо що? Заробіток з дому. Відповідно, і записувати потрібно вдома, за комп’ютером.

Для того, щоб писати гарні відео потрібні всього дві речі: світло та камери. Я дуже мало тоді про це знав, досить сильно допомогли хлопці з партнерки радами. Вони ж спілкуються з усіма партнерами і по суті знають, хто чим дихає.

Камера

Не кіно знімаємо, тому вистачить найпростішою дзеркалки.

Canon 550D — один з найбільш доступних варіантів. У 10 тисяч вкластися цілком реально, якщо пошукати, наприклад ось.

Починати можна і з чого простіше, але тоді треба дуже добре розповідати. Коротше, чим-то точно треба виділятися.

Світ

Нормальний світ можна зробити своїми руками за годину, називається — софтбокс.
Ось відео з виготовленням, наприклад:

Коли будете ставити світло — в першу чергу освещайте особа. Якщо прямо за вами є стіна, то не сидите близько до неї — буде засвітка навколо вас.

Оформлення каналу

На канал знадобилося зробити шапку в графічному редакторі, а до кожного відео — обкладинки в одному стилі. Виходити початок не відразу і постійно виникала проблема з підбором кольорів — кілька кольорів дуже важко пов’язати один з одним, щоб око радів. А потім я знайшов сервіс і зажив нормальним, повноцінним життям.

І ось я почав знімати і викладати відео. Основа відео — торгівля і розмови про торгівлю. Чим динамічніше змонтувати, тим більше глибина перегляду (легше утримати увагу глядача).

Про що розповідав?

З самого початку трохи розповів про те, як себе вести з бінарними опціонами, щоб заробити, а не втратити гроші відразу. Потім кілька серій торгував і розповідав про технічний аналіз — часто зачитував статті звідси. Головне розповідати цікаво! А потім понеслася: у мене була купа передплатників без грошей і я запустив серію з кількох роликів, в яких розкрутився до пристойних грошей з 10$ на Binomo. У партнерці запитав, як для цього потрібно діяти.

Монетизація

Зрозуміло, все це діло треба було продумано монетизувати. Зрозуміло, стандартна реклама ютуба була відкинута відразу — на скрінах видно, з нею виходило б 500 рублів на місяць =)

Порівнював різних брокерів щодо адекватності підтримки і умов. Вибір був з трьох: Olymp Trade, FinMax і Binomo. Я поспілкувався з усіма щоб подивитися на людей, від яких будуть залежати мої виплати і після цього вибрав Binomo за умовами. Ось посилання.

Всі 6 місяців — і зараз — я отримував близько 60% від депозитів — іноді трохи більше, іноді трохи менше. Ще у биномо була хороша CPA система, але вона мені не підходить, тому що моя аудиторія підписується на канал і робить повторні депозити після «выстреливших» відео.

Розкрутка каналу, статистика і доходи

Відразу скажу — я практично не купував рекламу. Тільки трошки лайки від інших каналів та перегляди через спеціальні сервіси — ви їх самі знайдете. Але вкладень більше 3 тисяч рублів в місяць у мене не було. А вихлопи — були. Я розсудив дуже просто — якщо ти робиш добре, то люди самі прийдуть. Працював над каналом півроку — з серпня по лютий, поки не набридло. Він досі приносить непоганий дохід в пасивному режимі.

Ось моя статистика по YouTube з самого початку

А ось так виглядає статистика за останні 3 місяці ( з половиною травня) в партнерському акаунті у брокера

Кейс Binomo — відеоблог для заробітку на бінарних опціонах

У загальному і цілому за 6 місяців витрачено приблизно:

  • 8 000 рублів — фотоапарат
  • 1000 рублів — світло і мікрофон до фотоапарата (т. зв. петелька)

Приблизно 10 000 рублів — реклама.

Дохід склав:

З серпня по лютий я особливо не працював з передплатниками та не знав, як отримати гроші зі своєї клієнтської бази.

Тому і заробляв до 1000$ в місяць, а міг би набагато більше.

У березні я почав активно спілкуватися з аудиторією, відповідати на листи і розмовляти в скайпі. Доходи відразу пішли вгору: я заробив 1250$.

У квітні почав розганятися і працював як на нормальній роботі — по 5-6 годин в день. Сильно натиснув і отримав 3045$ за квітень. У мене прям мета була — зробити 3 тисячі.

В травні були перші виплати за конкурс BinPartner — вони платять за реєстрацію та депозити. Майже 1500$ виплатили за конкурсом в перших числах травня. До речі, він буде йти до кінця червня, налітай.

За першу половину травня я заробив вже 6000$, тому і вирішив написати цей кейс — похвалитися і відповісти на питання «чи є гроші в інтернеті». Тому що часто люди не знають чим зайнятися, а тут терпіння і труд все перетруть.

Ще раз по місяцях:

  • Березень — 1250$
  • Квітень — 3045$ + 1500$ за конкурс.
  • Травень — вже 6000$

Ну все, начебто похвалився, все розповів — тепер можна і прощатися! Всім успіхів!

Кейс Binomo — відеоблог для заробітку на бінарних опціонах