Зона комфорту, навіщо в неї входити і як з неї виходити?

375

Нещодавно надихнувся статті про біг з ЛайфХакера. І вирішив що треба почати бігати. Робота по 10-12 годин за комп’ютером. Прогулянки тільки від квартири до машини, від машини до офісу, і іноді з офісу до бізнес-ланчу.

Є звичайно регулярні поїздки в Москву і не тільки, але вони швидше стомлюють фізично, хоча ідеологічно і психологічно дають дуже багато, інакше б я нікуди не виїжджав. Але ось прийшов момент, коли з так званої «зони комфорту»: сон, авто, офіс, дім, вихідні, сон без фізичних навантажень потрібно терміново виходити. Я б сказав вистрибувати.

Я чудово пам’ятаю, що спорт не те щоб голову провітрює, а дозволяє на якийсь час вийти з робочого «анабіозу» і змінити обстановку. Це дуже результативно. Плюс я на собі відчував, що коли більше береш на себе, то більше встигаєш.

Зона комфорту в даний момент в моєму розумінні — це чітка устаканившаяся система, в якій всі щодня відбувається за одним алгоритмом. І ось тиждень, другий, місяць — і ти починаєш майже монотонно робити все те, що від тебе вимагається. І тут ти помічаєш, що креативу не вистачає, щоб з мінімальними вкладеннями отримати максимальний результат. Що для складання техзавдання на дизайн нового лендинга ти ніяк не можеш зібрати думки в кулак. Хоча «раніше для цього було потрібно 5 хвилин. З яких ти 4 малював прототип на дошці, а хвилину займало його опис в email клієнта.

Стартаперам багато розповідають, що відсоток результативних дій відбувається в «голод», коли у тебе за плечима тільки ноутбук, інтернет, і команда з палаючими очима, яку ти зажигаешь. Коли ви креативите і «творіть», а не робите.

Ось саме з такими палаючими очима і треба починати рухатися до кінця року, тому що глобальних завдань коштує як мінімум три, і їх все потрібно запустити найближчим часом. Причому повірте мені, що ми запустимо, будемо для вас дуже приємною акцією/новиною — називайте як хочете. У мене вже руки сверблять все це проанонсувати, але всьому свій час.

Чому саме біг?

В універі я бігав за факультет, люблю (любив) бігати, для цього є час рано вранці, поки сім’я прокидається щоб збиратися в дитячий сад. Ну а поки вона прокидається, ти вже встиг побігати і прибігти. Поки що спробую ось так.

З цікавого на вихідні

  • як піднятися в топ пошуку в foursquare
  • будівельна компанія шукає вебмастера і ѕеошника — в цілому їм потрібна людина, яка організовує створення і просування сайту (стукнув знайомий)
  • оновлення гугла, які нас чекають і до них треба приготуватися
  • ап тіц пройшовся 31 жовтня
  • свіжий каталог статей під буржунет

І про зону комфорту — як у вас з нею справи? В неї або до неї йдете? Або в процесі виходу?

Терехов.