Експеримент по рекламі в твіттер акаунті @terehoff

289

Кращий спонсор осені — Gold-Affiliate — вигідно, надійно! Регулюй сам свої комісійні

Рекламу в прокачаних твіттер акаунти можна купити через rotapost, наприклад, що я регулярно роблю для деяких завдань. Там приблизно за 200 рублів можна купити твіт/ретвіт з аккаунта в 500к фоловерів. Питання, звичайно, в якості цих фоловерів, які, швидше за все, набрані массфолловингом під широку цільову аудиторію. Тому для мас аудиторії це може бути і підійде, а ось з точки зору конверсії, наприклад під CPA офферы, це практично не працює.

Звичайно, залишається запитання в креативі, наприклад, порівняйте: «Найкраща ціна на квадрокоптер DJI Phantom 2 Vision + тут» або «Купив собі DJI Phantom 2 Vision+ в MadRobots.ru». Ну і знову ж таки, питання до аудиторії, яку ви зібрали в своєму твіттер акаунт, якщо там будуть любителі уггі, то квадрокоптеры їм явно не потрібні, відповідно ніякої твіт не конвертує.

Я хочу потестувати рекламу в своєму твіттер акаунті @terehoff і зрозуміти, наскільки ефективно вона працює. Хоча судячи з фидбекам тих, хто просить твітнуть той чи інший пост за тематикою аккаунта, мій твіттер дає відмінний ефект, хтось називав це навіть тереховотвиттер ефектом).

Ось статистика по аккаунту з самого твіттер аналитикса.

Ось ще приклад статистики по одному з твітів

Експеримент по рекламі в твіттер акаунті @terehoff

Експеримент по рекламі в твіттер акаунті @terehoff

Зріз аудиторії

Експеримент по рекламі в твіттер акаунті @terehoff

Цікаво спробувати рекламу цільових сервісів для моєї аудиторії твіттер акаунту. Окремо можна буде потестувати і прискорення індексації — хоча я думаю це буде приємним бонусом.

Загалом пропозицію для всіх бажаючих.

Пишіть мені на пошту [email protected] лист наступного змісту:

Тема: реклама в твіттері

Хочу купити рекламу мого сервісу/сайту/проекту xxx.ru

Я дивлюся проект, якщо він мені підходить, погоджуємо текст і час твіти, ви переказуєте гроші, і в призначений час твіт з’являється у моїй стрічці.

Ціна питання — 1000 рублів, ціна не обговорюється — це експеримент.

Можу відмовити і не відповісти без пояснення причин.

Терехов.