Повний курс SEO просування від Semonitor

296

Микита Мелькин опублікував безкоштовний підручник по просуванню і розкрутці сайту

Новий підручник охоплює всі сторони сучасного SEO, починаючи від питань з області здорового глузду – який сайт варто створювати і просувати і як витягти з нього прибути, закінчуючи детальним описом всіх seo-технік: створення привабливих текстів, нарощування посилальної маси, проведення належних рекламних кампаній.

SEO – продукт швидкопсувний. Прийоми, відмінно працювали пару років тому, зараз можуть виявитися марними або навіть шкідливими. Новачкові вкрай непросто розібратися в тому океані інформації, яка доступна в Інтернеті. У цьому плані новий підручник – відмінна відправна точка. 20 голів і більше 200 сторінок свіжої, практичної інформації, та ще й у захоплюючому авторському викладі. Новий курс читається легко і просто, по стилю подачі інформації нагадуючи швидше художня розповідь, ніж суху наукову роботу.

Друга особливість – усі теоретичні відомості ілюструються живими практичними прикладами просування цілком конкретного туристичного порталу – «Крим-Блог Микити Мелькина» — crimea-blog.com. Це дуже допомагає засвоєнню матеріалу, адже розповідаючи про якийсь seo-техніці, автор відразу ж ділиться практичним досвідом її застосування.

Телешкола. І насамкінець ще один сюрприз. На базі підручника та у співпраці з великими seo-форумами і блогами запускається безкоштовно телешкола. У читачів буде можливість не тільки самостійно вивчити інформацію, але й обговорити свої питання разом з автором та запрошеними експертами.

«Без перебільшення, таке поєднання – підручник + телешкола – це просто золоте дно для початківців вебмайстрів», — зауважує автор публікації. «Задумайтеся, існує маса онлайн і оффлайн seo-курсів. Люди платять гроші не стільки за інформацію – благо її можна знайти у вільному доступі, скільки за можливість спілкування з досвідченими викладачами. Мої читачі таку можливість отримають безкоштовно. Наскільки я знаю, акцій у подібному форматі в рунеті ще не було».

SEO-курс від Semonitor доступний за наступною адресою: http://www.semonitor.ru/manual/start.html