Як збільшити заробіток на sape в 3 рази

314

Я вже писав про те, як збільшити заробіток на sape в 2 рази. Сьогодні прийшов час поговорити про те, як збільшити заробіток на sape в три рази. Так, це ніякі не жарти, не розлучення, а реальні цифри. Причому цифри були отримані за принципом — поставив і забув.

На прикладі цього блогу, де ТІЦ в цьому році стрибав тільки через ослаблення і затягування гайок яндекса.

18 лютого 2013 року — капало 56+ рублів дейлі.

Як збільшити заробіток на sape в 3 рази

Після перенесення в cmse цифри стали рости, спочатку поступово, тому все активніше.

Як збільшити заробіток на sape в 3 рази

Потім стало 100+ рублів в день (через місяць наскільки я пам’ятаю — десь в березні) — зросла в два рази.

Як збільшити заробіток на sape в 3 рази

На сьогодні дейлі профіт виріс майже в три рази в порівнянні з лютим 2013 року і становить 160+ рублів на добу, і мені здається, що це ще не межа.

Як збільшити заробіток на sape в 3 рази

А 3 вересня він був вище в 3 рази, ніж на початку року. І я думаю, що це не межа.

Налаштування для блогу — максимальний профіт, все інше на автоматі.

Приклад ще одного сайту, який перейшов на світлу сторону. Скрін клікабельний.

Як збільшити заробіток на sape в 3 рази

Тут зростання хоч і не в 3 рази, але стабільний є. 1016 до 1122 рублів всього за 40 днів, а це приріст у розмірі 3 000 у наступному місяці.

Як таке можливо?

I-Technologies — такий же покупець посилань, як і будь-який веб-майстер, але за рахунок оптових продажів, сервіс заповнює рекламні місця на сайтах, які зазвичай пустують.

I-Technologies працює через Sape — потужний і зручний інструмент керування посиланнями з готовим пулом клієнтів і власних продажів.

Працюючи через I-Technologies ви залишаєте за собою свій поточний дохід із звичайною Sape, при цьому додатково система I-Technologies оптом викуповує у вас залишилися вільні місця, які до цього простоювали і не приносили доходу. І як раз з продажу цих «інших» місць система забирає собі скромні 20%.

При цьому у вас розпродається більшу кількість місць, які до цього простоювали, тому що на них не було покупців.

Як добитися зростання?

Можна зробити це двома способами: 1. Для ледачих. Взагалі нічого не потрібно, відправити запит в техпідтримку і отримати все готове, і не морочитися. 2. Всі настроювати самостійно. Але, що б ви не вибрали – результатом буде підвищення доходу, тому що тільки тут ви отримаєте додаткові оптові закупівлі місць.

Для яких сайтів

В принципі приймаються всі сайти, які не суперечать законам РФ, причому ТІЦ і PR не грають великої ролі, швидше важлива індексація — тут всі умови. Я б сказав, що жирним і середньої жирності СДЛ сайтів, які хочуть отримувати додаткову безпечну монетизацію від продажу посилань однозначно варто працювати через cmse.

Хочете підвищити заробіток на sape в 3 рази? Реєструйтеся і підвищуйте, при цьому не забувайте про мене.

Терехов.