Нові умови яндекса по посилального ранжирування сайтів

307

Посилання на початку посту — мануал про інвестиції в правильну компанію. Почитайте))).

Тут прийшла пара інсайдів (не питайте як і від кого) після того, як яндекс оновив правила для АГС сайтів пару днів тому.

Зараз розглядається два варіанти. Перший — враховувати при ранжируванні посилання тільки з тих сайтів, які мають ТІЦ від 100. Тобто відразу долається бар’єр по якості від творців говносайтов. Тобто вже не вийде створювати ГС для заробітку для посиланнях (насправді давное вже невдячне заняття). При цьому потенційна кількість донорів для посилального просування впаде раз так в 40-50 як мінімум. Бідні «смітники» вебмастера… Я теж, до речі, бідний, раптом у блогу ТІЦ відвалиться(((((((.

Другий варіант — враховувати посилання тільки з сайтів в ЯК без всяких обмежень по ТІЦ. Ну типу сайти з ЯК мінімум модераторами перевірені і переглянуті, значить шлаку там не буде набагато з більшою ймовірністю, ніж якщо б враховувалися посилання зі всіх сайтів.

Логічно що є і третій варіант — комбінація. Не ЯК — ТИЦ від 100 і все що є в ЯК. Враховуючи те, що ГС і СДЛ в будь-який момент можуть ТІЦ обнулити через продаж посилань, то посилальне з інформаційних питань буде урізано до даних варіантів, а в комерційну видачу його в якомусь вигляді повернуть.

Позавчора був апдейт видачі. Результати знімання позицій у тривалій динаміці показали, що посилання по комерційним запитам продовжують працювати, при цьому ефективна накрутка поведінкових дає просто неймовірні результати. Звичайно, вікіпедію по певних запитах не обійти і сайт не повинен бути повним УГ, а от щоб з конкурентами поштовхатися в топ 10 — саме те.

Що в підсумку буде насправді побачимо. І так, з п’ятницею, колеги. Нехай вихідні пройдуть з користю для справи в суспільстві сім’ї, дітей, батьків, може онуків (у кого вже є), коханої дівчини, ну щоб не в роботі. Хоча мені доведеться працювати. Є завдання та на вихідні…

До речі кажучи, посилання з сайтів з ТІЦ менше 100 і не в ЯКе все одно будуть давати трафік, якщо звичайно він там буде))). Так що скоро можуть з’явитися ссылочно-трафиковые біржі. Ринок увійде в нову еру.

Терехов.

Постової про хостинг — Ви ще зупиняйте? Тоді ми йдемо до Вас! SSD хостинг від MCP. SSD хостинг до речі рулить, реально вам кажу.