Підтримка і висновок BitCoin платіжними системами

295

Обідав я як-то в Москві з одним з блогерів «нашої тематики, програмістом, який створив кілька сервісів для ЅЕОшников… Ні чим він був особливо не примітний, як ті менеджери з Москва Сіті, які стирчать цілодобово в офісах))). Молодець, багато чого домігся в свої 20+. І все б нічого, якби він мільйон доларів на биткоинах не заробив))). За тодішнім курсом це була трійка в Москві на Садовому кільці. Прямо зараз за ці гроші можна купити п’ятикімнатну квартиру на тому ж Садовому кільці, я думаю :).

Купив він їх ще до першого надзвичайного злету, а коли вони різко подорожчали, він прокинувся з мільйоном доларів у електронному кишені. Втім, перевести їх з кишені електронного у кишеню реальної великої проблеми не було. Та й зараз немає. Та й не завжди це потрібно, — готівку. Адже більшість платежів сьогодні можна робити безготівково.

Якщо пам’ятаєте, я писав про сервіс Capitalist. Якщо в двох словах — це сервіс виплат, який допомагає робити зручні розрахунки з найпопулярніших електронних валют: Webmoney, Epese, OKpay, ePayments, Paxum та інші. Разові перекази на користь веб-дизайнерів, фрілансерів, SEO оптимізаторів, або ж регулярні виплати комісійних на користь партнерів, все це дуже зручно робити за допомогою Capitalist.net.

Нещодавно Capitalist почав приймати BitCoin. Тримають руку на пульсі :).

Зараз в Capitalist можна

  • поповнити рахунок биткоином
  • оплатити послуги жкг, моб зв’язку і тд
  • робити виплати на гаманці биткоин: як на ті, що всередині системи, так і на зовнішні.
  • здійснювати масові виплати на биткоин гаманці.
  • всередині системи можна переводити биткоины з одного гаманця на інший.

Передноворічна акція

Ще одна приємна новина напередодні нового року — поповнюєш рахунок в Capitalist в BTC і бонусом на рахунок капає 50 баксів, що за поточним курсом можна… В принципі, самі придумаєте :).

Введення і виведення грошей

З тарифами на виведення коштів можна ознайомитися на сторінці «Тарифи» за посиланням: https://capitalist.net/fees. При виведенні Bitcoin з рахунку, сума автоматично приводиться до USD за ринковим курсом і застосовується відповідний тариф в залежності від обраної платіжної системи. До речі, в BTC-E вартість виведення на карту Visa/MasterCard коштує 6%, а в Capitalist виходить 2.5%!

Успішної вам роботи з фінансами!