Конкурс — «Розумне просування сайтів»

315

На форумі веб-майстрів Армада — armadaboard.com проводиться цікавий SEO-конкурс «Розумне просування нових сайтів». Призовий фонд конкурсу — 1500$. Один зі спонсорів — Роман Морозов (сервіс Userator.ru). Організував конкурс Сергій Нижньогородців.

Чим конкурс цікавий? Мета конкурсу — визначення найбільш ефективних методів просування нових сайтів в нових умовах. Головне завдання — визначити, які посилання сьогодні любить Яндекс і Гугл. Щоб виключити, наскільки це можливо, вплив інших факторів, учасники конкурсу використовують нові, нульові блоги на платформі TUMBLR.COM і для всіх загальні вимоги до внутрішньої оптимізації.

Переможці та призери будуть визначатися щодо мінімального середньоарифметичному від позицій в Гуглі і Яндексі. Тобто треба по максимуму задовольнити обидва пошуковика. А всидіти на двох стільцях — непросто. Алгоритми посилального ранжирування у них різні.

Але конкурс є конкурс і, звичайно, майстерність і досвід учасників буде теж мати велике значення. Запрошую взяти участь в конкурсі і бажаю всім удачі!

Посилання на сам конкурс — http://www.armadaboard.com/viewtopic.php?t=49165

Від себе можу сказати, що Userator при правильному підході дає офігенний результати в московській видачі яндекса. Своїм клієнтам ми пропонуємо Userator, вони погоджуються і отримують результати. Причому витягнувши запит з топ 50 в 10 раз, не треба більше витрачати грошей. Результат залишається, треба тільки моніторити :). Користуйтеся Userator-му — це зручно.

Удачі в конкурсі.

Терехов