Дорога посилання, яка погано працює в 2014 році

304

Скинули тут вчора вночі одні… Кажуть на посилань спустили тонну грошей, а результату немає… Таких любителів, до речі, чимало. Я не кажу, що посилання не працюють. Як вони працюють, тільки купувати потрібно хоч трішки орієнтуючись на те, що сьогодні відбувається з пошуковими системами і механізмами ранжирування :).

Приблизно те ж саме в стилі яндекса — робіть сайти для людей. Розміщуйте посилання для людей і все у вас буде працювати. Ну і ціну питання ви бачите :). Дорого і неээфективно.

Пруфлінк — http://www.sotovik.ru/news/articles_b/novie-telefoni-2013-goda.html. Посилання спеціально роблять текстом, бо нефіг)))) ? Ще один мінус в карму закупнику. Дивимося ось сюди https://ahrefs.com/site-explorer/overview/prefix/http%253A%252F%252Fwww.sotovik.ru%252Fnews%252Farticles_b%252Fnovie-telefoni-2013-goda.html і бачимо, що обраток на донора з посиланням не виявлена, а даремно. Таку трастову посилання не можна не прокачувати посиланнями простіше. Хоча настільки вона трастова?

Розглянемо пузомірки — ТИЦка непогана, сторінка в індексі, але не більше того. Сторінка розміщена в дупі сайту світу, куди ніхто з доброї волі не добереться.

Нові телефони 2013 року — розміщувати статтю з таким тайлом в кінці 2013 року нерозумно, семантики мало трафіку не буде на цю сторінку.

Три нових телефони — невже в 2013 році їх було всього три??? Як мінімум айфона нових було два — 5S і 5С.

Та й в цілому стаття не про написана копірайтером початкового рівня для галочки за 10$. Таке не працює сьогодні. Ну в плані співвідношення ціна/якість/результат.

Візьмемо крайній випадок, я б сказав ідеальний — http://tema.livejournal.com/1569367.html. Але не у всіх є стільки грошей. Ось такими повинні бути ваші статті з посиланнями на ваші сайти. Це ідеал, що його в більшості випадків не досягти, але до нього потрібно всіляко прагнути. Будете прагнути, швидше вкладення відіб’єте :).

І не забувайте про робочу (поки ще робочу) схему просування в яндексі. У 2014 поки ще працює. Як перестане — повідомлю окремо :).

Терехов.

Постової — 10 малоосвічених, але неймовірно успішних людей.