Прийти до синергії або краще помірятися

310

Листопадовий спонсор: Gold-Affiliate — постав свій магазин, отримуй щотижневі виплати!

Уявімо собі ситуацію, коли Вася і Петя, обидва з онлайн бізнесу, зустрічаються і починають мірятися довжиною чого-небудь. І додатково уявімо, що кожен з них зумів потрапити в струмінь в певний момент і нормально підняти на цьому грошей. Струменя різні, але схожі за тематикою.

І тут кожен починає доводити і показувати іншим, що у нього довше. Плюсів у цьому для кожного з них немає, тому що навіть якщо в одного і довше в даний момент, то не факт, що через тиждень воно не стане коротшим. І навпаки, якщо раптом коротше, за що може бути соромно, то за рахунок мотивації подовжити через тиждень воно може стати довшим ніж у суперника в два рази.

Один мудрий чоловік сказав мені одну чудову річ: «Замість того, щоб мірятися і надувати щоки, подумайте, як ви можете бути один одному корисні. Золоті слова!

Звернемося до CPA маркетингу з боку партнера, який заробляє в разі, якщо знайденого наведеного їм відвідувача через кілька прокладок доведуть до конверсії, яка в більшості випадків являє собою купівлю чого-небудь. Одна справа — купувати трафік в контексті і лити прямо на рекламодавця, тобто отримувати прибуток в тому випадку, якщо є оборотка і регулярно її витрачати. Інша справа, що лити трафік через свій проект і як мінімум збирати дату, email адреси і як максимум — збільшувати ядро відвідувачів свого сайту.

Я тут подумав, що ідею доніс, тепер треба якось зробити кінцівку з прикладом, причому ефектну. І не знайшов нічого ефективніше, реально ефективніше, як повідомити, що на affdays.ru (конференція про CPA) прилетить Антон Дерябкін, творець купонного сайту promokodex.ru і в своїй доповіді спалить кілька цікавих фішок про купонні сайти, а так само, як йому вдається бути в топі яндекса по багатьом смачним запитам.

Я всі три дні буду на конференції. Можете зі мною поспілкуватися, і з Антоном. Він дуже відкритий у спілкуванні людина, втім як і я. Ну і зовсім для кінцівки — приходьте на наш стенд на RIW, в рамках якого пройде affdays. Деталі за знижок і бонусів на блозі admitad: раз (про RIW) і два (про affdays).

До зустрічі на наступному тижні.