Стрибки позицій по яндексу і гуглі — вгадайте де

325

Перед вами 2 скріна, причому у одного позиції виявилися затерті, а в іншого немає (ну так вже вийшло). Можливо це буде ще одним із приводів вгадати ху із ху.

Пару слів про сайт. Його рухає Леха Sematic. Рухає з перемінним успіхом, тому що цей сайт для експериментів, де використовуються практично всі працюють і не дуже на сьогоднішній день методи: вічні і невічні посилання, проспам по форумах і профілів, всілякі прогони, накрутка соц сигналів, розумна накрутка поведінкових, спам в твіттер і пинтерест, отжиги в каментах жж і тамблере — ну така солянка)). І так, проект переважно контентний, але вже статичний, оновлення дай бог раз на тиждень…

Ваше завдання — відгадати, де позиції по яндексу, де по гуглу. Позиції знімалися кожен апдейт яндекса — дати ідентичні. Знімалися сервісом SeoLib.ru.

Умовно розділимо скріни на скрін з позиціями і скрін з затертими позиціями. Нам перш за все важлива динаміка топ 1-10, топ 11-50 і топ 50+. За ним по суті справи і треба вгадати. Незатертые позиції на найближчому скріні можуть бути певним бонусом, який при належному математичному аналізі дозволить з більшою часткою ймовірності визначити пошуковик.

Скрін з позиціями

Скрін з затертими позиціями

Стрибки позицій по яндексу і гуглі — вгадайте де

Хто першим вгадає, той отримає… Сюди запрошуються всі бажаючі спонсори і дарувальники, готові пропіаритися і отримати активне посилання.

До речі, траф зростає пошуковий на цьому сайті. Так що експерименти не даремно проводяться). Слабо звичайно, але на експериментах росте))).

Стрибки позицій по яндексу і гуглі — вгадайте де

Удачі!