Реалтайм гугл аналитикса — хто користується?

409

Сайт дня (як потрапити) партнерська програма leadia.ru для монетизації юридичної трафіку.

Відразу відповім, що сам користуюся. Дуже уважно аналізую трафік в реалтайме на bizzteams.ru дивлюся що дає хороший трафік, що дає нехороший трафік, що взагалі не дає трафік.

Звідки йде хороший трафік, звідки він не йде. В якому регіоні нас дивляться частіше, в якому саме в даний момент. Ну дуже зручна штука. Дістатися до неї в останній версії гугл аналитикса ну дуже просто. Переходимо в гугл аналітікс, а далі…

Реалтайм гугл аналитикса — хто користується?

Натисніть на «огляд» і побачите красу. В даний момент в офісі на моєму робоче місце ця краса виглядає так (на айпад).

Реалтайм гугл аналитикса — хто користується?

До 24х дюймовому самсунгу подклчен macbook air, бездротова клавіатура, тачпад і меджік маус. Підставка монітора злегка запорошилася, чого ніколи б не допустила вдома моя дружина. Але монітор в офісі, так що ця пил дає трохи музи… Ну а щоб не було дуже соромно, прямо зараз цю пил протру…

З недавніх пір для реалтайм аналітики став використовувати айпад — він займає мало місце прямо на ноутбуці, і в ньому все видно. Найголовніше — видно кількість реалтайм відвідувачів. Це одна з основних метрик трафіку.

Реалтайм гугл аналитикса — хто користується?

Але айпад все ж айпад і не завжди видно (помітні) деталі по трафіку, тоді треба дивитися на великому екрані. Виходить приблизно ось так.

Реалтайм гугл аналитикса — хто користується?

Видно скільки людей зараз на сайті, з яких джерел, з яких соціальних сервісів, за якими ключовими словами з пошуковиків, де люди в даний момент знаходяться на сайті. Це реально дуже зручно.

Особливо це цікаво, коли купуєш трафік на сайти під CPA. Дуже цікаво дивитися, як веде себе відвідувач, звідки приходить, за яким сторінок переходить, з якого регіону…

Дуже цінна інформація. Дуже багато дає для розуміння, що таке трафік. Не відвідувачі, а саме трафік. Як з ним працювати, як його монетизувати. Вміння працювати з трафіком дуже важливо. Трафік набагато прибутковіше посилань. У тому числі тому CPA ніша активно розвивається в рунеті.

Ну і на закуску — скільки буває трафіку у aviasales в реалтайтме… А вам слабо?

Реалтайм гугл аналитикса — хто користується?

Сподіваюся, що інформація, якою я з вами поділився, буде корисною. Принаймні для новачків. Успіхів!

Терехов.

Постової — Весільні подарунки :).